Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:LAVANDER Dry Cleaning (Fshij)Kategoritë:Shofer (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kategoritë
Lloji
  • Pa përcaktuar(1)

shofer - Shofer - LAVANDER Dry Cleaning

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Shofer

LAVANDER Dry Cleaning

-
Tiranë, Shqipëri
Pastrimi kimik lavander , kerkon te punesoje shofer . ofrohet: page e kenaqshme kushte te mira pune adresa: rruga nikolla tupe tirane e-mail-it: lavander.albania@gmail.com tel: 0693411119

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - shofer shofer lavander dry cleaning

Shofer shofer lavander dry cleaning dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane