Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:Imp (Fshij)Kategoritë:Shofer (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë

shofer - Shofer - Imp

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 4 nga 4 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, kerkojme shofer furgoni mosha deri ne 45 vjec puna 6 ore/dite paga 50 000 leke/muaj

Imp

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkojme shofer furgoni mosha deri ne 45 vjec puna 6 ore/dite paga 50 000 leke/muaj adresa: tirane kontaktoni : 0685314991

Kerkohen 2 shofere furgoni per nje kompani kafeje, kashar, paga 40 000 leke + bonuse

Imp

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkohen 2 shofere furgoni per nje kompani kafeje, kashar , paga 40 000 leke + bonuse kriteret: -te jete me eksperience te mepareshme pune ne kete profil. -te jete i pajisur me patente de+ certifikate cap ose, -te jete i pajisur me patente c+ certifikate cap ofrohet: -orari i punes 07.00 – 15.00 -punohet nga e hena ne te shtune. -paga pag...

Kerkohen 2 shofer kamioni nga durresi , paga 65 000 – 75 000 neto, autostrade tirane – durres.

Imp

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkohen 2 shofer kamioni nga durresi , paga 65 000 – 75 000 neto, autostrade tirane – durres. kriteret: 🔶te zoteroje patenten e klasit ce + cap 🔶preferohet me eksperience te mepareshme pune. 🔶te jete i pergjegjshem dhe korrekt. 🔶te jete me banim ne durres ofrohet: 🔶orari 08.30 – 17.00 🔶punohet e hene e shtune. 🔶paga 65 000 – 75 00...

Kerkohet shofer per shperndarje produkte te kafes dhe nenprodukte te tjera, paga 60 000 leke, kombinat

Imp

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkohet shofer per shperndarje produkte te kafes dhe nenprodukte te tjera, paga 60 000 leke, kombinat kriteret: 🔰te kete patente te klasisit b 🔰te jete i njohur me zonat e tiranes 🔰te kete aftesi te mira komunikuese 🔰te shperndaje produkte ne pika te caktuara ofrohet: 🔰orari 8 ore 🔰paga 60 000 leke 📍 adresa: kombinat të interesuar...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - shofer shofer imp

Shofer shofer imp dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane