Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:Alesio 2014shpk (Fshij)Kategoritë:Shofer (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë

shofer - Shofer - Alesio 2014shpk

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Shofer kamioni / betoniere

Alesio 2014shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Alesio 2014 shpk email: info@alesio2014.al tel: 068 40 23 403 kerkon shofer betoniere * te disponoje certifikate aftesimi profesional (cap) dhe karte digjitale * te jete i pajisur me karte tahografi dixhitale * te disponoje leje drejtimi me kategorite perkatese. adresa rruga lord barjon, laprake

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - shofer shofer alesio 2014shpk

Shofer shofer alesio 2014shpk dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane