Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kategoritë:Shofer (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kategoritë
Lloji

shofer - Shofer

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 18 rezultate (Këshilla për kërkim)

Shofer

Kosmonte Foods

-
Tiranë, Shqipëri
Pozicioni: shofer departamenti i logjistikes tirane “kosmonte foods tirana” sh.p.k, kompani lider ne treg ushtron aktivitetin e saj ne fushen e importit dhe distribuimin e produkteve ushqimore ne shqiperi, kosove, gjermani dhe dubai. “kosmonte foods tirana”, ofron pune te rregullt brenda dhe jashte vendit, te qendrueshme dhe me kontrate a...

Shofer

LAVANDER Dry Cleaning

-
Tiranë, Shqipëri
Pastrimi kimik lavander , kerkon te punesoje shofer . ofrohet: page e kenaqshme kushte te mira pune adresa: rruga nikolla tupe tirane e-mail-it: lavander.albania@gmail.com tel: 0693411119

Shofer

Salus.tirana

-
Tiranë, Shqipëri
Në kuadër të procesit të plotësimit të personelit, spitali salus kërkon të punësojë shofer në spitalin “salus” në tiranë. karakteristikat për kanditatët e suksesshëm janë: -të ketë të paktën arsimin e mesëm, -të ketë eksperiencë të mëparshme pune në këtë profil, -aftësi shumë të mira komunikuese, -aftësi të mira bashkëpunimi dhe pune në g...

Shofer taksi

Speed Taxi Shkoder

-
Shkodër, Shqipëri
Speed taxi shkodër shpall lajmërim pune për taksist në shkodër. kërkojmë një shofer taksie të besueshëm dhe profesional për të punuar me ne. dërgoni cv tuaj në: info@famiko.al nr kontakti: 067 700 0011 rreth nesh: speed taxi është kompania lider e cila ndryshoi konceptin e shërbimit taksi në shqipëri. e krijuar në janar të vitit 2012, spe...

Shofer traileri

Rametal

-
Durrës, Shqipëri
Kompania rametal shpk kerkon shofer traileri. kerkesat: 1- te kete vendbanim ne durres 2- te jete i pajisur me patente ce 3- te kete cap dhe karte tahografi. personat e interesuar te kontaktojne ne numrin 0694094948.

Shofer kamioni / betoniere

Alesio 2014shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Alesio 2014 shpk email: info@alesio2014.al tel: 068 40 23 403 kerkon shofer betoniere * te disponoje certifikate aftesimi profesional (cap) dhe karte digjitale * te jete i pajisur me karte tahografi dixhitale * te disponoje leje drejtimi me kategorite perkatese. adresa rruga lord barjon, laprake

Kërkohet shofer titullari!

Eupune

-
Tiranë, Shqipëri
Kërkohet shofer titullari! kandidatet duhet të plotësojn këto kushte: -minimalisht 4 vjet eksperience si shofer në institucione! -mosha:40-50 vjeç! -disponueshmëri të lartë gjatë ditës! -gjuha angleze përbën prioritet! serioz dhe korrekt ofrojmë: -kontratë të rregullt pune! -siguracione në kompani prestigjoze! paga:80.000l/m

Lajmërim pune shofer taksi

Famiko Group

-
Shkodër, Shqipëri
Speed taxi shkodër shpall lajmërim pune për taksist në shkodër. kërkojmë një shofer taksie të besueshëm dhe profesional për të punuar me ne. rreth nesh: speed taxi është kompania lider e cila ndryshoi konceptin e shërbimit taksi në shqipëri. e krijuar në janar të vitit 2012, speed taxi vendosi për herë të parë standardet ndërkombëtare të ...

Kerkohet te punesohet shofer.

infiniti office

-
Tiranë, Shqipëri
Kancelari “infiniti office” është rrjeti më i madh i kancelarisë në shqipëri duke operuar me një numër të madh dyqanesh në tiranë. “infiniti office” , nje kompani e suksesshme ne tregun e punes është gjithmonë në kërkim të një stafi kreativ, energjik dhe optimist në punë, pa patur paragjykime apo diferencime. në kuadër të zgjerimit të kom...

Biote albania, kerkon te punesoj shofer

BIOTE

-
Tiranë, Shqipëri
Kompania lider ne treg biote albania kerkon te punesoj shofer per transport dhe shperndarje produktesh. te interesuarit duhet : te disponojne patente te jene te disponueshem per pune ne gjithe territorin e shqiperise. te jene te komunikueshem dhe fleksibel gjate orarit te punes mosha mbi 29-vjec ofrohet꞉ kontrate punesimi ne perputhje me ...
Sugjerime:

Kundenberater/in // call-center

Ad

Deutsches Pflegehilfswerk

-
Prishtinë, Kosovë
Das deutsche pflegehilfswerk dient dem zweck, die versorgungssituation in deutschland in den segmenten häusliche betreuung und pflegehilfsmitteln zu verbessern. zur erweiterung unseres remote-sales teams suchen wir dich...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - oferta pune shofer shofer

Oferta pune shofer shofer dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane