Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kategoritë:Shitje (Fshij) Fshijini të gjitha

shofer - Shitje

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 25 rezultate (Këshilla për kërkim)

Shofer (shpërndarës malli) (m)

City.sa

-
Kosovë
Shofer (shpërndarës malli) (m) kerkojmë shofer (shpërndarës malli) (m) per të marrë pjesë në konkurs duhet të keni : prej 20-40 vjet; mos të keni obligime të tjera përpos punës. pagesa/rroga: 350€ çfarë ofrojmë ne: kontratë 1 vjeçare me mundësi vazhdimi shtune/diele pushim. të interesuarat të lajmërohen këtu: 049761601 049340000 intervist...

Shofer kategorise b edhe c1

Ballkani Qeramike

-
Ferizaj, Kosovë
Ballkani qeramike kerkon shofer me pervoje pune me kategori b dhe c1

Agjent/e i/e shitjes, shofer

Lufra

-
Prishtinë, Kosovë
Lufra shpk. është kompania lider e bulmetit në tregun shqiptar. jemi krenarë të jemi zgjedhja e pare e konsumatorëve për produktet e bulmetit dhe vazhdimisht investojmë në përmirësimin e cilësisë së produkteve dhe zhvillimin e talenteve brenda kompanisë. ne kuader te zgjerimit te kompanise edhe ne kosove, lufra eshte duke rekrutuar: agjen...

Agjent/e i/e shitjes, shofer

Lufra

-
Prishtinë, Kosovë
Lufra shpk. është kompania lider e bulmetit në tregun shqiptar. jemi krenarë të jemi zgjedhja e pare e konsumatorëve për produktet e bulmetit dhe vazhdimisht investojmë në përmirësimin e cilësisë së produkteve dhe zhvillimin e talenteve brenda kompanisë. ne kuader te zgjerimit te kompanise edhe ne kosove, lufra eshte duke rekrutuar: agjen...

Menaxher/e për shitje, menaxher/e për prishtinë, shofer për dërgesa

Kupohajna

-
Prishtinë, Kosovë
Kupohajna.com , me gati 5 vite prezencë në tregun e kosovës, është kompanija më e madhe e shpërndarjes së ushqimit. kupohajna tani po rritet edhe më shumë, na kontakoni në hr@kupohajna.com ose 048-811-113 . prishtinë : menagjer/e për shitje me përvojë (business to business) menagjer/e për prishtinë shofer për dërgesa për të gjithë kosovën...

Menaxher/e për shitje, menaxher/e për prishtinë, shofer për dërgesa

Kupohajna

-
Prishtinë, Kosovë
Kupohajna.com , me gati 5 vite prezencë në tregun e kosovës, është kompanija më e madhe e shpërndarjes së ushqimit. kupohajna tani po rritet edhe më shumë, na kontakoni në [email protected] ose 048-811-113 . prishtinë : menagjer/e për shitje me përvojë (business to business) menagjer/e për prishtinë shofer për dërgesa për të gjithë kosovë...

Menaxher/e për shitje, menaxher/e për prishtinë, shofer për dërgesa

Kupohajna

-
Prishtinë, Kosovë
Kupohajna.com , me gati 5 vite prezencë në tregun e kosovës, është kompanija më e madhe e shpërndarjes së ushqimit. kupohajna tani po rritet edhe më shumë, na kontakoni në [email protected] ose 048-811-113 . prishtinë : menagjer/e për shitje me përvojë (business to business) menagjer/e për prishtinë shofer për dërgesa për të gjithë kosovë...

Shites

HOME STYLE NAGAVCI

-
Prishtinë, Kosovë
Te kete patent shofer /gjinia mashkull

Shites / monter

PUNTO SHPK

-
Prishtinë, Kosovë
Kompania “punto shpk” me seli ne prishtine, e specializuar ne shitjen einventarit per zyre dhe administrate, perfaqesuese e brendeve te njohura nekete lemi, shpalle konkurs per keto pozita: · shites/ene showroom o kualifikimet § diplome universiteti apo ne vijim te studimeve § njohje e punes me kompjuter § eksperience ne pune (e preferush...

Menaxher i shitjes (30 pozita)

Blue Filters Kosova

-
Prishtinë, Kosovë
Titulli i pozitës: menaxher i shitjes (30 pozita) lokacioni: në të gjithë kosovën kriteret e punësimit: aftësi të mira komunikimi patent shofer (kategoria b) veturë personale mosha: 22 - 45 vjeç

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - oferta pune shofer shitje

Oferta pune shofer shitje dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane