Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kategoritë:Shërbim klienti (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kategoritë
Lloji

shofer - Shërbim klienti

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 10 rezultate (Këshilla për kërkim)

Shofer kamioni

Work Italy

-
Durrës, Shqipëri
Kompania e transportit work itali kërkon të punësojë shofer me patent ce me përvojë pune. kushte pune shumë të mira dhe afatgjat me paga duke filluar nga 540 € në javë per info cel: +355 676 053 771 cel: +355 675 021 124 email: [email protected]

Shofer delivery në prishtinë

Delivery JOB

-
Prishtinë, Kosovë
Shofer delivery në prishtinë paga: me marrëveshje orari i punës: 4h, 6h, 8h të interesuarit të dërgojnë cv në email adresën [email protected] numri kontaktues: 048-582-562

Shofer per poste te shpejte

Posta e Shpejte

-
Prishtinë, Kosovë
Posta e shpejtë po kërkon shofer të aftë për të transportuar në mënyrë efektive pakot e klientëve të saj. shoferi do të punojë në mënyrë të pavarur dhe do të jetë përgjegjës për mirëmbajtjen dhe sigurinë e mjetit të transportit. detyrat kryesore: transporti i pakove në adresat e klientëve në kohë dhe në mënyrë efektive mirëmbajtja dhe pas...

Shoferë / puntorë

ERA clean

-
Prishtinë, Kosovë
Kërkojmë shofer ë / puntorë i cili ndihmon dhe menaxhon makineritë/dërgesen e porosive si dhe pastrimin profesional të tepihëve. kriteret e punësimit: shkollimi i mesëm përvoja e punës (përparësi) patent shofer (kat. b) aftësi të mira komunikuese aftësi të mira orientuese në qytetin e prishtinës mënyra e aplikimit! të interesuarit mund të...

Serviser - e re

Frigo Deluxe

-
Prishtinë, Kosovë
Frigo deluxe shpall konkurs për 1x serviser kërkesat dhe aftësitë: të ketë aftësi në zgjidhjen e problemeve të ketë patentë shofer, kategoria b. miresjella me klientë dhe të kuptuarit e nevojave të tyre. dhënia e përgjigjeve profesionale në bazë të kerkesave. të ketë njohuri të gjuhës angleze e deshirueshme. të jetë i gatshëm për trajnime...

Monter

Shtëpia e mobileve “mobin“ shpall konkurs për vende të lira pune në fushe kosove montues te mobileve - monter vendi i punës: fushë kosovë monter me përvojë pune se pak një vit paga mujore 550€ me mundësi ngritje sipas përformancës suaj kushtet: shkollimi: shkolla e mesme e përfunduar (e preferuar) mosha e preferuar: 20-40 vjeçare të ketë ...

Monter ne prizren

Mobin

-
Prizren, Kosovë
Shtëpia e mobileve “mobin“ shpall konkurs për vende të lira pune në prizren: monter vendi i punës: prizren monter me përvojë pune se pak një vitë paga mujore 500€ me mundësi ngritje sipas përformancës suaj kushtet: shkollimi: shkolla e mesme e përfunduar (e preferuar) mosha e preferuar: 20-40 vjeçare të ketë patent shofer (e preferuar). t...

Monter ne fushe kosove

Mobin

-
Kosovë
Shtëpia e mobileve “mobin“ shpall konkurs për vende të lira pune në fushe kosove: monter vendi i punës: fushë kosovë monter me përvojë pune se pak një vitë paga mujore 500€ me mundësi ngritje sipas përformancës suaj kushtet: shkollimi: shkolla e mesme e përfunduar (e preferuar) mosha e preferuar: 20-40 vjeçare të ketë patent shofer (e pre...

Monter ne peje

Mobin

-
Pejë, Kosovë
Shtëpia e mobileve “mobin“ shpall konkurs për vende të lira pune në peje: monter vendi i punës: pejë monter me përvojë pune se pak një vitë paga mujore 500€ me mundësi ngritje sipas përformancës suaj kushtet e punës: shkollimi: shkolla e mesme e përfunduar (e preferuar) mosha e preferuar: 20-40 vjeçare të ketë patent shofer (e preferuar)....

Monter ne fushe kosove

Mobin

-
Kosovë
Shtëpia e mobileve “mobin“ shpall konkurs për vende të lira pune në fushe kosove: montues te mobileve - monter vendi i punës: fushë kosovë monter me përvojë pune se pak një vitë paga mujore 500€ me mundësi ngritje sipas përformancës suaj kushtet: shkollimi: shkolla e mesme e përfunduar (e preferuar) mosha e preferuar: 20-40 vjeçare të ket...
Sugjerime:

Kundenberater/in // call-center

Ad

Deutsches Pflegehilfswerk

-
Prishtinë, Kosovë
Das deutsche pflegehilfswerk dient dem zweck, die versorgungssituation in deutschland in den segmenten häusliche betreuung und pflegehilfsmitteln zu verbessern. zur erweiterung unseres remote-sales teams suchen wir dich...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - oferta pune shofer sherbim klienti

Oferta pune shofer sherbim klienti dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane