Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kategoritë:Retail dhe Distribuim (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kategoritë
Lloji
  • Pa përcaktuar(8)

shofer - Retail dhe Distribuim

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 8 nga 8 rezultate (Këshilla për kërkim)

Shitës/e, merchandiser, depoista (5)

Emporium

-
Prishtinë, Kosovë
Emporium shpall konkurs për: për pranimin në marrëdhenie pune: shitës-e me përvojë pune merchandiser depoiste (5) vozitës kushtet – kualifikimi: shkollimi i lartë i preferueshëm të kenë njohuri të komunikimit edhe në gjuhën angleze të kenë aftësi të plotë të përdorimit të kompjuterit të kenë aftësi komunikuese dhe aftësi të punojë në ekip...

Agjent/e i/e shitjes - e re

At Home Healthcare

-
Prishtinë, Kosovë
Kompania jonë at home healthcare operon në mbi 55 shtete të botës dhe është në nivel ndërkombëtar fatmirësisht edhe në kosovë me staf professional, andaj na duhen njerëz kualitativ dhe të diciplinuar për punë.kërkohen agjent/e të shitjes në gjithë teritorin e kosoves. kushtet të cilat duhet plotësuar për pozitën agjent/e e shitjes : arsim...

Shitëse/e, asistent/e e shitjes, merchandiser

AGNA Kosova

-
Gjakovë, Kosovë
Kompania agna kosova l.l.c, pjese e agnagroup , ne kuadrin e zgjerimit te aktivitetit te saj te biznesit, kerkon shites/e per regjionet si me poshte: pozicioni: shitës/e • gjakovë, • prizren, • podujeve, • vushtrri, • pejë, • prizren kandidati duhet të ketë këto kualifikime: • të ketë të përfunduar arsimin e lartë • të ketë pervojë në shi...

Agjent/e të shitjes

Home&health care shpall konkurs per agjent/e te shitjes kompania gjermane home&health care kerkon agjent/e te shitjes (vlen per gjithe territorin e kosoves). kompania jone e cila operon me mbi 65 shtete te botes dhe eshte ne nivel nderkombetar fatmirsisht edhe ne kosove e kemi seline qendrore per krejt shtetet ballkanike me staf professio...

Teknik i shërbimeve të ddd-së (dezinfektimit, dezinsektimit, deratizimit) - e re

Monuni

-
Prishtinë, Kosovë
Monuni control , është sektori i monuni përmes të cilit ne ofrojmë shërbime për kontrollin e dëmtuesve, dezinfektimin, dezinsektimin dhe deratizimin, që nga viti 1998. edhe pse një nga kompanitë e para që ofron këto shërbime, ne jemi të pajisur me teknologjinë më të fundit dhe produkte të cilësisë më të lartë stafi ynë kompetent dhe i tra...

Menaxher i pikës (prishtinë)

Shell Kosova

-
Prishtinë, Kosovë
Pozita: menaxher i pikës (prishtinë) detyrat dhe përgjegjësitë: menaxhon të gjitha punët në pikën shitëse, menaxhon me stafin dhe kujdeset maksimalisht për mbarëvajtje të punëve, menaxhimin e ruajtjes dhe rritjes së shitjeve të produkteve të kompanisë, menaxhimin e arritjeve të synimeve dhe qëllimeve të vendosura për pikën shitëse, krijim...

Agjent/e të shitjes

Clean air campaign shpall konkurs per agjent/e te shitjes kompania gjermane clean air campaign kerkon agjent/e te shitjes ( vlen per gjith territorin e kosoves) pasi qe jemi ne perfundim te pushimeve verore muaji shtator do te jete revolucion me planprogram te ri dhe me kushte t’ jashtzakonshme per punesim nese jeni duke kerkuar nje pune ...

Merchandiser/e (2), agjent/e të shitjes (2) – rajoni i dukagjinit

Beta Group

-
Gjakovë, Kosovë
Beta group sh.p.k shpall konkurs për pozitën: merchandisera/e (2) dhe agjent/e te shitjes (2) – rajoni i dukagjinit kandidatët dhe kandidatet për këto pozita duhët të kenë vendbanimin në këto qytete: peja, gjakova apo prizren. merchandiser/e detyrat dhe përgjegjësitë : pozicionimi i produkteve në kategori në përputhje me p...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - oferta pune shofer retail dhe distribuim

Oferta pune shofer retail dhe distribuim dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane