Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kategoritë:Punë të Përgjithshme (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Lloji

shofer - Punë të Përgjithshme

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 11 rezultate (Këshilla për kërkim)

Shitës ambulantiv, shofer (2)

NERANXI

-
Prishtinë, Kosovë
Neranxi - info neranxi është aktualisht kompania më e madhe e tregtimit të lëndëve të para për: pasticeri, akullore, prodhime brumi, hoteleri, restorante, bare-kafeteri; erëza, fruta të thata dhe amballazhe, me një rrjet të zgjeruar përtej kufijve të shqipërisë edhe në kosovë, mal të zi dhe maqedoni. web: www.neranxi.al facebook & instagr...

Mjeshtër, shofer/e, pastrues/e në gjermani - e re

Interpuno Rekrutim LLC

-
Prishtinë, Kosovë
Konkurse për punë nga kosova në gjermani pozitat e lira: mjeshtër, pastrues/e, dhe shofer/e ndermjetesimi nga interpuno rekrutim l.l.c. jemi këtu për të ofruar një mundësi të rrallë për ju të filloni një karrierë të suksesshme në gjermani. kompania jonë, interpuno rekrutim l.l.c., ka një rol të rëndësishëm në gjetjen punës dhe përmirësimi...

Mjeshtër, shofer/e, pastrues/e në gjermani - e re

Interpuno Rekrutim LLC

-
Prishtinë, Kosovë
Konkurse për punë nga kosova në gjermani pozitat e lira: mjeshtër, pastrues/e, dhe shofer/e ndermjetesimi nga interpuno rekrutim l.l.c. jemi këtu për të ofruar një mundësi të rrallë për ju të filloni një karrierë të suksesshme në gjermani. kompania jonë, interpuno rekrutim l.l.c., ka një rol të rëndësishëm në gjetjen punës dhe përmirësimi...

Monter (2)

Punto

-
Prishtinë, Kosovë
Kompania “punto shpk ” me seli ne prishtine, e specializuar ne shitjen e inventarit per zyre dhe administrate, perfaqesuese e brendeve te njohura ne kete lemi, shpalle konkurs per kete pozite: monter (2 pozita) kualifikimet eksperience ne pune (e preferushme) aftesi te mira komunikative dhe te punes ne ekip patent shofer te kategorise b o...

Financier/e, asistente administrative, depoist

Horeca

-
Prishtinë, Kosovë
Horeca l.l.c. në prishtinë shpallë konkurs për pozitat: financier/e asistente administrative depoist pozita: finacier/e detyrat dhe përgjegjësitë : përgaditja e faturave të blerjes/shitjes, dokumenteve unike doganore dhe shitjeve; regjistrimi i shpenzimeve operative, qirasë, pagave, notave kreditore, notave debitore; përgatitja e ofertave...

Financier/e, asistente administrative, depoist

Horeca

-
Prishtinë, Kosovë
Horeca l.l.c. në prishtinë shpallë konkurs për pozitat: financier/e asistente administrative depoist pozita: finacier/e detyrat dhe përgjegjësitë : përgaditja e faturave të blerjes/shitjes, dokumenteve unike doganore dhe shitjeve; regjistrimi i shpenzimeve operative, qirasë, pagave, notave kreditore, notave debitore; përgatitja e ofertave...

Monter (2)

Punto

-
Prishtinë, Kosovë
Kompania “punto shpk ” me seli ne prishtine, e specializuar ne shitjen e inventarit per zyre dhe administrate, perfaqesuese e brendeve te njohura ne kete lemi, shpalle konkurs per kete pozite: monter (2 pozita) kualifikimet eksperience ne pune (e preferushme) aftesi te mira komunikative dhe te punes ne ekip patent shofer te kategorise b o...

Vende të lira pune (part time)

New Opportunity

-
Prishtinë, Kosovë
Kompania gjermane new opportunity hap konkursë pune:part time job (gjysëm orari prej 17:00-21:00) kushtet: që të jesh pjesë e kompanis nuk kërkohet përvoja e punës të ketë patent shofer dhe vetur në shërbim shpenzimet mbulohen nga kompania përparsi kanë qiftet (vëlla- motër, burr- grua ,shok-shoqe) rroga bazë 450 euro + bonuse extra kompa...

Vende të lira pune

VITAFOOD

-
Prishtinë, Kosovë
Operatorë në paketues detyrat dhe përgjegjësitë: kryen paketimin mekanik të produkteve ushqimore në fabrikën e prodhimit në ambalazhe individuale, kolektive dhe transportuese, paketimi kryhet sipas udhëzimeve të përcaktuara të punës. të mbaj përgjegjësi për: pamjen estetike të paketimeve, numrin e produkteve që paketohen, datën/datën e pë...

Teknik tereni

Coin

-
Prishtinë, Kosovë
Shpallje për pozitën teknik tereni coin l.l.c është kompani inxhinierike e specializuar në paisjet e sigurisë së lartë. kompania jonë ka të hapur pozitën teknik tereni. kjo pozitë është e përshtatshme për individët që duan të avancojnë në karrierën e tyre duke u njoftuar dhe trajnuar mbi pajisjet më inovative në domenin e sigurisë së lart...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - oferta pune shofer pune te pergjithshme

Oferta pune shofer pune te pergjithshme dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane