Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kategoritë:Prodhim (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kategoritë

shofer - Prodhim

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 6 nga 6 rezultate (Këshilla për kërkim)

Puntorë i thjeshte (2 pozita ) - e re

Metal tech

-
Kosovë
Puntorë i thjeshte(2 pozita ) vendi i punës:fushë kosov ë kriteret: · kandidatëtduhe të kenë interesim për pune në lëmine e zdrukthtarisë (prodhim dhe montim). · aftësipër të mesuar dhe shpejtë për të lexuar vizatime dhe skica në mënyrë që tëkuptohen plotësisht kërkesat. · interesimper te avancuar ne sektorin e prodhimit. · tëketë patentë...

Zdrukthtar (2 pozita ) - e re

Metal tech

-
Kosovë
· zdrukthtar (2pozita ) · vendi i punës:fushëkosov ë · kriteret: · kandidatëtduhe të kenë përvoje pune në lëmine e zdrukthtarisë (prodhim dhe montim). · aftësipër të lexuar vizatime dhe skica në mënyrë që të kuptohen plotësisht kërkesat. · aftësidhe përgjegjësi për prodhimin dhe përfundimin e produkteve të ndryshme temobiljeve. · përcakti...

Merchandiser

Birra Prishtina sh.p.k

-
Prishtinë, Kosovë
Birraprishtina sh.p.k shpall konkurs për merchandiser të shitjes në kategoritë emarketeve b dhe c. detyrat dhepërgjegjësitë: · kujdesi per vizibilitetin e produkteve . · mirëmban ekspozimin e produktit nepër rafte. · bën kontrollin e afateve të produktit dhe stoqeve. · bën marrjen e porosive. · krijon dhe mirëmban kontakte profesionale me...

Supervisor dhe promotere

Birra Prishtina sh.p.k

-
Prishtinë, Kosovë
Birra prishtina sh.p.k shpall konkurs për vende të lira pune në keto pozita: supervisor (2) promotere (5) gjysem orari (sipas aktiviteteve të promocioneve). supervisor detyrat dhe përgjegjësitë: analizon,mbikqyr dhe drejton grupin e tij drejt targeteve të kompanisë (shitjes dhe promocioneve). menaxhimi i promotereve gjatë aktivitetit të p...

Punësim i shpejtë dhe afatgjatë në poloni

Primus Consulting

-
Prishtinë, Kosovë
Ofrojme punësim të shpejtë dhe afatgjatë në poloni për pozicionet: punetor ne fabrika prodhimi paketues në fabrike prodhimi peshku (femra) përkthyes shqip - polonisht - shqip shofer kamioni me eksperience në europe saldator me eksperiencë pastrues lavazhjer makinash kriteret që aplikantet duhet të përmbushin: njohuri komunikuese të gjuhës...

Punesim afatgjate ne poloni

Primus Consulting

-
Prishtinë, Kosovë
Ofrojme punësim të shpejtë dhe afatgjatë në poloni në pozicionet: lavazhjer makinash paketues në fabrike prodhimi peshku (femra) pastrues punetor ne fabrika prodhimi shofer kamioni me eksperience në europe saldator me eksperiencë përkthyes shqip - polonisht - shqip kriteret që aplikantet duhet të përmbushin: njohuri komunikuese të gjuhës ...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - oferta pune shofer prodhim

Oferta pune shofer prodhim dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane