Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kategoritë:Ndërtim (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kategoritë

shofer - Ndërtim

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 5 nga 5 rezultate (Këshilla për kërkim)

Agikons sh.p.k shofer

Agikons Sh.p.k

-
Tiranë, Shqipëri
Gikons sh.p.k është një nga kompanitë lider në fushën e ndërtimit në shqipëri, e cila dallohet për standardet dhe cilësinë e punimeve me çmimet më konkuruese në treg. themeluar që në vitin 1996, agikons ka krijuar dhe zbatuar shumë projekte të suksesshme si: kodra e diellit 1&2 (tiranë), ''marea resort'' (kavajë), ''tarraca e ullijve'' (d...

Kompania soal shpk kërkon të punësojë shofer trajleri

SOAL shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Pagesë e kenaqshme dhe kushte të mira pune. kritere qe duhet të plotesojë kandidati jane: 1. të ketë leje drejtimi kategoria ce. 2. të jetë i aftë të drejtojë mjetet trajler për transport të peshave të rënda brenda dhe jashtë shqipërisë. 3. të përmbushe me pergjegjësi detyrat e caktura. 4. të ketë eksperiencë 20 vjecare. të interesuarit t...

Konkurs pune per ndertimtari

Ahmetaj Group

-
Deçan, Kosovë
Kerkojme punetor: per pozitat e punes: bagerist, shofer i kamionit, punetor krahu, mjeshter i kualifikuar ne ndertimtari. te interesuarit mund te na kontaktojne ne: 049-169-042 dhe 044-300-121 lokacioni: deçan

Konkurs pune per ndertimtari

Ahmetaj Group

-
Deçan, Kosovë
Ahmetaj group kerkon punetor per pozitat e punes: bagerist, shofer i kamionit, punetor krahu, mjeshter i kualifikuar per ndertimtari. te interesuarit mund te na kontaktojne ne: 049-169-042 dhe 044-300-121 lokacioni: deçan

Asistent i mjeshtrit te ashensoreve / asistent i teknikut te ashensoreve

KA Lift shpk

-
Prishtinë, Kosovë
Ka lift bene shitjen, instalimin, projektimin dhe servisimin e ashensoreve shpall konkurs per : • 2 teknik te ashensoreve • 2 asistent te teknikeve te ashensoreve • 2 praktikant nga kandidatet kerkohet : • te kete paraqitje profesionale ( per teknik te ashensoreve ) • pervoje ne fushen e caktuar ( per teknik te ashensoreve ) • aftesi per ...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - oferta pune shofer ndertim

Oferta pune shofer ndertim dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane