Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kategoritë:Mjekësi (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kategoritë
Lloji

shofer - Mjekësi

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 3 nga 3 rezultate (Këshilla për kërkim)

Infermier dhe ndihmës infermier

Spitex KOSOVA

-
Deçan, Kosovë
'spitex kosova ' në deçan hap konkurs pune për : - infermier - ndihmës infermier kriteret për infermier : të përfunduar drejtimin e infermierisë eksperiencë pune patent shofer b vullnet për punë, i/e ndërgjegjshëm/e, i/e sinqert kriteret për ndihmës infermier : të përfunduar drejtimin e infermierisë ose para përfundimit. vullnet për punë,...

Infermier dhe ndihmës infermier

SpitexKOSOVA

-
Deçan, Kosovë
'spitex kosova ' në deçan hap konkurs pune për : - infermier - ndihmës infermier kriteret për infermier : të përfunduar drejtimin e infermierisë eksperiencë pune patent shofer b vullnet për punë, i/e ndërgjegjshëm/e, i/e sinqert kriteret për ndihmës infermier : të përfunduar drejtimin e infermierisë ose para përfundimit. vullnet për punë,...

2 𝘗𝘳𝘦𝘻𝘢𝘯𝘵𝘶𝘦𝘴 𝘮𝘫𝘦𝘬ë𝘴𝘰𝘳:

RSR Kosova

-
Prishtinë, Kosovë
• 2 𝘗𝘳𝘦𝘻𝘢𝘯𝘵𝘶𝘦𝘴 𝘮𝘫𝘦𝘬ë𝘴𝘰𝘳: përshkrimi i punës: përpilimi, përcjellja dhe realizimi i planit të punës. vizita të rregullta institucioneve shëndetësore. analiza e prezencës së produkteve në treg. mbajtja e kontakteve dhe vizita të kohëpaskohëshme të pikave shitëse (farmacive). njohuri të programeve kompjuterike. kriteret: • t...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - oferta pune shofer mjekesi

Oferta pune shofer mjekesi dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane