Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kategoritë:Menaxhim (Fshij) Fshijini të gjitha

shofer - Menaxhim

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 6 nga 6 rezultate (Këshilla për kërkim)

Brend menaxher/e

SPAR Kosova

-
Prishtinë, Kosovë
Brend menaxher/e prishtinë përgjegjësitë kryesore: projekton, organizon dhe implementon zgjerimin e brendit përkatës në treg hulumton dhe identifikon mundësitë e zgjerimit të brendit në treg planifikon dhe realizon aktivitete të duhura që ndihmojnë në vendosjen e produktit në treg bën planifikimin financiar të shitjes dhe aktiviteteve vje...

Brend menaxher/e

SPAR Kosova

-
Prishtinë, Kosovë
Brend menaxher/e prishtinë përgjegjësitë kryesore: projekton, organizon dhe implementon zgjerimin e brendit përkatës në treg hulumton dhe identifikon mundësitë e zgjerimit të brendit në treg planifikon dhe realizon aktivitete të duhura që ndihmojnë në vendosjen e produktit në treg bën planifikimin financiar të shitjes dhe aktiviteteve vje...

Menaxher i shitjeve

Biokom L.L.C

-
Prishtinë, Kosovë
Kompania biokom l.l.c prishtinë është pjesë e biokom group, e pranishme në tregun e kosovës që nga tetori i vitit 2013 e cila është një nga kompanitë lider në fushën e shitjes së produkteve të destinuara për industrinë ushqimore, mjekësi, veterinari, hoteleri dhe restorante. biokom në nivel grupi është i pranishëm në shumë vende, gjë që m...

Brand manager

Albulena Impex

-
Prishtinë, Kosovë
Kompania albulena-impex shpall konkurs per : · brandmanager (1) te gjithe te interesuarit/interesuarat le te dergojne cv-nene email adresen: [email protected] afati i fundit per aplikim: 25/korrik/ 2022 adresa; magjistralja prishtine - ferizaj km 4-t. vetem personat qe hyjne ne listen e ngushte do tekontaktohen per interviste. pergjegjesi...

Menaxher/e

Meridian Express & Spar

-
Prishtinë, Kosovë
Kategori menaxher/e prishtinë përgjegjësitë kryesore: është përgjegjës për shitjet, profitin, marzhën dhe rrotullimin e kategorive të produkteve të cilat ka nën menaxhim, si dhe planifikimin dhe zbatimin e strategjive adekuate për këto kategori. identifikon mundësitë e përfitimeve duke negociuar marrëveshje më të favorshme me furnitorë si...

Kategori menaxher/e

Meridian Express & SPAR

-
Prishtinë, Kosovë
Kategori menaxher/e prishtinë përgjegjësitë kryesore: është përgjegjës për shitjet, profitin, marzhën dhe rrotullimin e kategorive të produkteve të cilat ka nën menaxhim, si dhe planifikimin dhe zbatimin e strategjive adekuate për këto kategori. identifikon mundësitë e përfitimeve duke negociuar marrëveshje më të favorshme me furnitorë si...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - oferta pune shofer menaxhim

Oferta pune shofer menaxhim dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane