Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kategoritë:Marketing (Fshij) Fshijini të gjitha

shofer - Marketing

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 12 rezultate (Këshilla për kërkim)

Kerkoj pune

--

-
Prishtinë, Kosovë
Kerkoj pune agjente ne teren posedoj patent shofer kategoria b

Agjent i shitjes

N’RE Digital Marketing

-
Prishtinë, Kosovë
N’re digital marketing kërkohen dy agjent të shitjes me përvojë pune për territorin e prishtinës. kushtet: - të kenë mbaruar shkollimin e lartë - të kenë përvojë pune në shitje së paku eksperiencë dy vjeqare - të kenë patent shofer kompania ofron: - kushte shumë të mira pune - pagë konkurruese - bonuse në bazë të performancës - trajnime n...

Fairmed shpall konkurs per 20 agjent/e te shitjes

FAIRMED

-
Mitrovicë, Kosovë
Kompania gjermane fairmed kerkon 20 agjentë/e te shitjes! deshironi qe ëndrrat per një punë te mirë dhe stabile tu behen realitet, atëher aplikoni! kushtet te cilat duhet plotësuar për agjent te shitjes janë si ne vijim: - te ketë patent shofer te kategoris b - te kenë veturë personale - te jene komunikative (njohuri ne shitje direkte) - ...

Respiratory diagnostics shpall konkurs per 35 agjent te shitjes ne teren.

Respiratory Diagnostics

-
Prishtinë, Kosovë
Kompania gjermane respiratory diagnostics kerkon 35 agjent teshitjes! githe kosoven deshironi qe endrrat per nje punete mire dhe stabile tu behen realitet, ateher aplikoni! kushtet te cilat duhet plotesuarper agjent te shitjes jane si ne vijim: - te kete patent shofer tekategoris b - te ken veture personale apo neshfrytezim - te jene komu...

Agjent te shitjes

SWISSHEALTH

-
Prishtinë, Kosovë
Swisshealth shpall konkurs per 30 agjent te shitjes kompania zvicrane swisshealth kerkon 30 agjentë/e te shitjes! deshironi qe ëndrrat per një punë te mirë dhe stabile tu behen realitet, atëher aplikoni! kushtet te cilat duhet plotësuar për agjent te shitjes janë si ne vijim: - te ketë patent shofer te kategoris b - te kenë veturë persona...

Shites

ritello

-
Ferizaj, Kosovë
Kompania gjermane ritello hape konkurs per 30 agjent te shitjes ne rajonin e ferizajit kushtet te cilat duhet ti permushin aplikantet jane te kete patent shofer kategorin b te kete vetur personale apo te familjes te jete mbi moshen 18 vjeqare te jete komunikativ te jete i afte te punoj ne grupe perparsi kane ata te cilet punojn e ne grupe...

Agjent/e te shitjes

Librex

-
Ferizaj, Kosovë
Ke menduar te fillosh punen me orar te caktuar dhe me nje pune ne zyre apo te leht, me pushim javore ne jemi ne kerkim te agjentave tregtar (meshkuj - femra ) ne ofrojm kushte shum te mira te punes, me standarde te larta, si dhe shperblime te ndryshme e duke dyfiahuar pagen , plus me bonuse te ndryshme , ditore, javore si dhe mujore per t...

Marketing

Librex

-
Ferizaj, Kosovë
Kompani librex shpall konkurs per pesembedhjet (15) vende te lira te punes agjent/e te shitjes dhe marketingut(djem dhe vajza) kandidatet apo aplikuesit duhet te jene nga mosha 18-45 vjeq per agjent tregtar ne gjith rajonet e kosoves kompania gjendet ne ferizaj por operojme ne te gjith kosoven pagesa rrog baze plus provizion alpikuesit du...

Agjent/e tregtar

Librex

-
Ferizaj, Kosovë
Kompani librex shpall konkurs per pesembedhjet (15) vende te lira te punes agjent/e te shitjes dhe marketingut(djem dhe vajza) kandidatet apo aplikuesit duhet te jene nga mosha 18-45 vjeq per agjent tregtar ne gjith rajonet e kosoves kompania gjendet ne ferizaj por operojme ne te gjith kosoven pagesa rrog baze plus provizion alpikuesit du...

Agjent/e te shitjes

Librex

-
Ferizaj, Kosovë
Ke menduar te fillosh punen me orar te caktuar dhe me nje pune ne zyre apo te leht, me pushim javore ne jemi ne kerkim te agjentave tregtar (meshkuj - femra ) ne ofrojm kushte shum te mira te punes, me standarde te larta, paga fikse duke filluar nga 250€ si dhe shperblime te ndryshme e duke dyfiahuar pagen , plus me bonuse te ndryshme , d...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - oferta pune shofer marketing

Oferta pune shofer marketing dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane