Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kategoritë:IT dhe Zhvillim softesh (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Lloji

shofer - IT dhe Zhvillim softesh

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 5 nga 5 rezultate (Këshilla për kërkim)

Staf teknik / instalues

HPelectronics

-
Prishtinë, Kosovë
Kërkojmë tëpunësojm staf teknik për instalimin kamera cctv alarm të thyerjes alarm të zjarrit sisteme për access control & time attendance laura për parkingje sisteme për “smart home” kandidati duhët të ketë së paku të përfunduarshkollimin e mesëm; të ketënjohuri në fushen e instalimit të posedojpatent-shofer, kategorin “b”; kandidatët e ...

Shitës – për zyrën qëndrore prishtinë (2 pozita),

Profiti Group

-
Prishtinë, Kosovë
Profiti group është një kompani profesionale që ofron shitje dhe shërbime në fushën e teknologjisë dhe sistemeve të sigurisë. duke qenë të pranishëm në treg kemi shtrirje të produkteve si: camera systems intrusion alarm systems fire alarm systems smart home & iot video intercom systems voip systems pc & electronics hotel/apartments manage...

Suport teknik – për zyrën qëndrore prishtinë (1 pozitë),

Profiti Group

-
Prishtinë, Kosovë
Profiti group është një kompani profesionale që ofron shitje dhe shërbime në fushën e teknologjisë dhe sistemeve të sigurisë. duke qenë të pranishëm në treg kemi shtrirje të produkteve si: camera systems intrusion alarm systems fire alarm systems smart home & iot video intercom systems voip systems pc & electronics hotel/apartments manage...

Teknik i instalimeve dhe përkrahjeve në rrjetat kabllore

InterAdria

-
Prishtinë, Kosovë
Interadria është kompanie zhvillimit softuerik, telekomit dheedukimit e cila ofron shërbime të ndryshme, që sot janë të njohura si disa nga nevojat më të rëndësishme për shoqërinë tonë. ne kërkojmë punëtor të motivuar të bashkohen me ekipin tonë për pozitën: teknik i instalimeve dhe përkrahjeve në rrjetat kabllore detyrat dhe përgjegjësit...

Teknik i instalimeve dhe përkrahjeve në rrjetat kabllore

InterAdria

-
Prishtinë, Kosovë
Interadria është kompani e zhvillimit softuerik, telekomit dheedukimit e cila ofron shërbime të ndryshme, që sot janë të njohura si disanga nevojat më tërëndësishme për shoqërinë tonë. ne kërkojmë punëtor të motivuar të bashkohen me ekipin tonë përpozitën: teknik i instalimeve dhepërkrahjeve në rrjetat kabllore detyrat dhe përgjegjësitë: ...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - oferta pune shofer it dhe zhvillim softesh

Oferta pune shofer it dhe zhvillim softesh dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane