Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kategoritë:Hoteleri Dhe Turizëm (Fshij) Fshijini të gjitha

shofer - Hoteleri Dhe Turizëm

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 4 nga 4 rezultate (Këshilla për kërkim)

Kuzhinier

Gjelltore Mahalla

-
Ferizaj, Kosovë
Konkurs pune gjelltore mahalla pozita e punes: kuzhinier kriteret: pervoja e punës ne kete lami te posedoj patent shofer

Pastao

Pastao Eatery

-
Prishtinë, Kosovë
Pastao eatery kerkon te punesoj 2 shperndares ushqimi (delivery) ne prishtine. 1 na duhet me orare te pergjysmuar (part time) 1 na duhet me orar te plote (full time) te interesuarit duhet te kene patent shofer te kategorise b, eshte e preferueshme te kene edhe pervoje te me hershme pune. ose ti njohin rruget e prishtines. na kontaktoni ve...

Delivery

Pastao Eatery

-
Prishtinë, Kosovë
Pastao eatery kerkon te punesoj 2 shperndares ushqimi (delivery) ne prishtine. 1 na duhet me orare te pergjysmuar (part time) 1 na duhet me orar te plote (full time) te interesuarit duhet te kene patent shofer te kategorise b, eshte e preferueshme te kene edhe pervoje te me hershme pune. ose ti njohin rruget e prishtines. na kontaktoni ve...

Oferta pune hoteliere

Skyspring Hotel

-
Tiranë, Shqipëri
Manuali i skyspring hotel dhe resort dëshiron të reklamojë përmes këtij mediumi që ne po kërkojmë që stafi i ri të plotësojë disa nga pozicionet e tij të lira. ne jemi duke punësuar urgjentisht punëtorë të rinj që do të funksionojnë në degën tonë të re këtu në new york, ndërmarrja ka nevojë për punonjës meshkuj dhe femra për të mbushur ka...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - oferta pune shofer hoteleri dhe turizem

Oferta pune shofer hoteleri dhe turizem dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane