Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kategoritë:Gastronomi (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
Lloji

shofer - Gastronomi

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 3 nga 3 rezultate (Këshilla për kërkim)

Picamen, shofer, skarist/e

Extreme Pizza

-
Prishtinë, Kosovë
Extreme pizza është vendi ku mund t'i shijoni ushqime të shijshme në ambientin ose në rehatinë e shtëpisë tuaj, që e mundësojmë me delivery! që të sjellim këto shërbime, neve na duhet të plotësojmë stafin dhe na duhet punëtor me këte pozitë: picamen, shofer, skarist/e në qytetin prishtinës. detyrat dhe përgjegjësitë: pranon porositë nga k...

Picamen, shofer, skarist/e

Extreme Pizza

-
Prishtinë, Kosovë
Extreme pizza është vendi ku mund t’i shijoni ushqime të shijshme në ambientin ose në rehatinë e shtëpisë tuaj, që e mundësojmë me delivery! që të sjellim këto shërbime, neve na duhet të plotësojmë stafin dhe na duhet punëtor me këte pozitë: picamen, shofer, skarist/e në qytetin prishtinës. detyrat dhe përgjegjësitë: pranon porositë nga k...

Picamen, shofer, skarist/e

Extreme Pizza

-
Prishtinë, Kosovë
Extreme pizza është vendi ku mund t’i shijoni ushqime të shijshme në ambientin ose në rehatinë e shtëpisë tuaj, që e mundësojmë me delivery! që të sjellim këto shërbime, neve na duhet të plotësojmë stafin dhe na duhet punëtor me këte pozitë: picamen, shofer, skarist/e në qytetin prishtinës. detyrat dhe përgjegjësitë: pranon porositë nga k...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - oferta pune shofer gastronomi

Oferta pune shofer gastronomi dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane