Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kategoritë:Call Center (Fshij) Fshijini të gjitha

shofer - Call Center

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 4 nga 4 rezultate (Këshilla për kërkim)

Kerkohet shofer

Commercee Corp

-
Tiranë, Shqipëri
Shofer detyrat drejton automjetin me të cilin është i ngarkuar për nevojat e kompanisë. kryen transportin e produkteve tek blerësit sipas porosisë në adresën e dhënë. transporton mallin e blerë nga furnitorët e kompanisë në magazinë, kryen pagesat me autorizim dhe merr faturat përkatëse me nënshkrimin e furnitorit. kujdeset për mirëmbajtj...

Infinitioffice ofrohet vend pune shofer

InfinitiOffice

-
Tiranë, Shqipëri
Kancelari "infiniti office" është rrjeti më i madh i kancelarisë në shqipëri duke operuar me një numër të madh dyqanesh në tiranë. "infiniti office" , nje kompani e suksesshme ne tregun e punes është gjithmonë në kërkim të një stafi kreativ, energjik dhe optimist në punë, pa patur paragjykime apo diferencime. në kuadër të zgjerimit të kom...

Agjent/e shitjes

Binart L.L.C

-
Prishtinë, Kosovë
Binart group l.l.c shpallkonkurs për agjent/e të shitjes (vlen për të gjithë territorin e kosovës) kompania jonë mirret me shitjene artikujve elektronikë dhe pajisjeve elektroshtepiake. binart group l.l.c është distributor eksluziv i brenditzvicrran “studder innotec”. studder innotec zhvillon, prodhon dhe shet pajisje të konvertimit të en...

Inxhinier/e i/e implementimit

IPKO Telecommunications

-
Prishtinë, Kosovë
Ipko është një nga organizatat më tësuksesshme në kosovë dhe gjithnjë në rritje. ne e kemi arritur suksesin përmesprofesionalizmit, kreativitetit dhe punës ekipore. ne jemi vazhdimisht nëkërkim të personave të talentuar që të na bashkohen në punën tonë. kësaj radhe,shpallim konkurs për: inxhinier/ei/e implementimit inxhinieri/ja i/e imple...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - oferta pune shofer call center

Oferta pune shofer call center dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane