Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kategoritë:Art dhe Dizajn (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
Lloji

shofer - Art dhe Dizajn

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

Event planner / decorator

Go-Party Events

-
Prishtinë, Kosovë
Pozita e hapur: event planner / decorator go-party events (prishtine) detyrat e juaja planifikon, drejton aktivitetin e shitjes mbikëqyrja e klientëve ne rajonin përkatës këshillimi i klientëve gjat blerjes kontaktimi dhe ofertimi i klientëve të ri prezantimi i produkteve dhe ofertave mikpritja e klientit këshillimi dhe ofertimi i klienti...

Event planner / decorator

Go-Party Events

-
Prishtinë, Kosovë
Pozita e hapur: event planner / decorator go-party events (prishtine) detyrat e juaja planifikon, drejton aktivitetin e shitjes mbikëqyrja e klientëve ne rajonin përkatës këshillimi i klientëve gjat blerjes kontaktimi dhe ofertimi i klientëve të ri prezantimi i produkteve dhe ofertave mikpritja e klientit këshillimi dhe ofertimi i klienti...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - oferta pune shofer art dhe dizajn

Oferta pune shofer art dhe dizajn dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane