Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kategoritë:Administratë (Fshij) Fshijini të gjitha

shofer - Administratë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 4 nga 4 rezultate (Këshilla për kërkim)

Terminali doganor i mallrave –prishtina 3 bresje

“EMPORIUM”

-
Kosovë
Terminali doganor i mallrave –prishtina 3 bresje shpallë konkurs për: zyrtar përgjegjës për regjistrimin e hyrje daljeve në terminal shofer, vozitës për piruner pastruese për pozitën: zyrtar përgjegjës për regjistrimin e hyrje daljeve në terminal të ketë njohuri në kompjuter njohuri për regjistrim në hyrje- dalje të ketë njohuri në platfo...

Mbi 50 vende pune, kosove dhe shqiperi - zgjedhe ti!

AMG MARKETING CONSULTING

-
Prishtinë, Kosovë
Ne jemi një kompani internacionale e bazuar në: amerikë, mbretëri të bashkuar, zvicërr, gjermani, francë, dhe tani më jemi duke u zgjeruar dhe në tregun shqipëtar dhe kosovar. pozitat e hapura jane: asistent/e ekzekutikë - 7 pozita menaxher/e departamenti (marketing) - 2 pozita menaxher/e i it-së (teknologji informative) - 3 pozita receps...

Mbi 50 vende pune - bashkohu!

AMG Marketing Consulting

-
Tiranë, Shqipëri
Mbi 50 pozita te hapura pune! ne jemi një kompani internacionale e bazuar në: amerikë, mbretëri të bashkuar, zvicërr, gjermani, francë, dhe tani më jemi duke u zgjeruar dhe në tregun shqipëtar dhe kosovar. pozitat e hapura jane: asistent/e ekzekutikë - 7 pozita menaxher/e departamenti (marketing) - 2 pozita menaxher/e i it-së (teknologji ...

Social media manager, administratë, quality control

Green Steam

-
Prishtinë, Kosovë
Green steam, është në kërkim të personave entuziast dhe kreativ për plotësimin e pozitës: social media manager detyrat dhe përgjegjësitë: bashkëpunon ngushtë, delegon dhe kordinon planet e veprimit me të gjitha funksionet e marketingut në green steam. komunikon dhe bashkëpunon me portalet dhe mediat. kujdeset për reputacionin e kompanisë ...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - oferta pune shofer administrate

Oferta pune shofer administrate dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane