Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Rajonet:Vlorë (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
Lloji

shofer - Vlorë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 8 nga 8 rezultate (Këshilla për kërkim)

Kerkojme shofer - e re

Vlorë, Shqipëri
Kerkojme shofer per afat te gjate pune. te kete patent c. te jete i afte te nis pirun. paga eshte 60000l/muaj. afati i fundit i aplikimit: 01/01/2023 13:59

Shofer funiror vlore

Vlorë, Shqipëri
Alkos group albania, distributori ekskluziv per tregetimin e markave te njohura nderkombetare ne fushen e artikujve shtepiak dhe te konsumit, kozmetikes dhe te kujdesit personal, kerkon te rekrutoje per qarkun e vlores: shofer / furnitor per vlore: detyrat: pergjegjes per dorezimin ne kohe ne destinacion te mallrave te porositura nga klie...

Vlore, ofroj vend pune shofer

Kosmonte Foods

-
Vlorë, Shqipëri
Pozicioni: shofer departamenti i logjistikes vlore “kosmonte foods tirana” sh.p.k, kompani lider ne treg ushtron aktivitetin e saj ne fushen e importit dhe distribuimin e produkteve ushqimore ne shqiperi, kosove, gjermani dhe dubai. “kosmonte foods tirana”, ofron pune te rregullt brenda dhe jashte vendit, te qendrueshme dhe me kontrate af...

Vlore, ofrohet vend pune - shofer pompist - betoni

Arel89

-
Vlorë, Shqipëri
Kerkojme te punesojme shofer ne nje kompani te prodhimit te betonit ne vlore. shoferi kerkohet specifikisht per makinen e pompes se betonit (pompist). kushtet dhe oraret e punes jane shume te mira. kompania operon prej vitesh ne treg dhe ofron mundesi shume te mira karriere. eksperiencat e njejta te meperparshme jane nje kusht plotesues. ...

Vlore, ofroj vend pune shofer me c dhe cap

LUFRA shpk

-
Vlorë, Shqipëri
Lufra group, e krijuar mbi 28 vite më pare, është sot kompania më e madhe e produkteve te qumeshtit në vende. me fabrikë në lushnje, rrogozhinë dhe një fabrikë uji në dukat, vlorë, dhe prezente në të gjithë shqipërinë me mbi 40 produkte të ndryshme për konsumatorin. aktualisht per kompanine dukat ne qytetin e vlores kërkon të punësojë sho...

Transportues ne qytetin e vlores - e re

Globe Shops shpk

-
Vlorë, Shqipëri
Përshkrimi kompania globe nisi aktivitetin në fushën e tregtimit të pajisjeve elektroshtëpiake dhe elektronike në vitin 2002, me showroom-in e parë “electrolux’’ në tiranë. hap pas hapi, ajo u konsolidua duke arritur të jetë një nga kompanitë lider në vend. në globe ne jemi të përkushtuar për rritjen e biznesit tonë, duke zhvilluar burime...

Maritim resotr marina bay vlore ofron vende pune

Marina Bay

-
Vlorë, Shqipëri
Bashkohuni me skuadren “maritim resort marina bay” dhe fitoni mundesine per te pasur nje pervoje nderkombetare. hoteli i pare me pese yje ne vlore ju tregon standardet nderkombetare te hotelerise permes trajnimeve te vazhdueshme dhe kushteve shume te mira te punes: transport falas; page e mire; mundesi per te marre bonuse dhe per te fitua...

“marina bay” vlore kerkon staf

Marina Bay

-
Vlorë, Shqipëri
Bashkohuni me skuadren “maritim resort marina bay” dhe fitoni mundesine per te pasur nje pervoje nderkombetare. hoteli i pare me pese yje ne vlore ju tregon standardet nderkombetare te hotelerise permes trajnimeve te vazhdueshme dhe kushteve shume te mira te punes: 1 dite pushim/jave; 8 ore pune/dite; transport falas; page e mire; mundesi...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - oferta pune shofer vlore

Oferta pune shofer vlore dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane