Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Rajonet:Tiranë (Fshij) Fshijini të gjitha

shofer - Tiranë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 210 rezultate (Këshilla për kërkim)

Shofer furnitor

Novaklima Shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Shofer furnitor detyrat dhe pergjegjesite kryesore. -siguron informacion mbi produktet e kompanise. -te menaxhoje dhe realizoje transportin e mallrave ne destinacionet e duhura. -eshte pergjegjes per mallin qe mban ne automjet dhe transporton. -eshte pergjegjes per dokumentat shoqeruese (fatura) te mallit qe transporton. -informon eprore...

Shofer - e re

Tiranë, Shqipëri
Kekohet shofer per shperndarje me eksperience.te jete i denje dhe serioz ne lidhje me punen,mosha mesatare e kerkuar 30-45 vjec.te gjithe te interesuarit te paraqiten per interviste gjate javes nga e hena ne te premte mbas ores 10.

Shofer - e re

Tiranë, Shqipëri
Shofer drejtorie . kushtet : orari :07:30 - 16:30 leje drejtimi e tipit b aftesi te mira te drejtimit te mjetit mjeti benz mercedes gl ju ofrojme : paga : 850 euro ( neto ) punesim te perhershem; kontrate pune sipas kodit te punes; orari: 6 dite ne jave nga e hena ne te shtune per te organizuar nje takim ne rastin se e shikoni veten te af...

Shofer

BAULED Sh.P.K

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi kompania e ndriçimit bauled ofron vend pune: shofer adresa : bauled shpk tiranë, rruga "pavarsia", mbrapa casa italia. detyrat drejton automjetin me të cilin është i ngarkuar për nevojat e kompanisë. kryen transportin e produkteve tek blerësit sipas porosisë në adresën e dhënë. transporton mallin e blerë nga furnitorët e kompan...

Shofer

Tiranë, Shqipëri
Kompania frutomania distribution kerkon shofer me patente c , per shperndarjen e ujit qafshtama . te interesuarit te kontaktojne ne nr e telefonit afati i fundit i aplikimit: 07/11/2021 11:17

Shofer

Tiranë, Shqipëri
Past’el pastry & bakery kerkon te punesoje shofer adresa: rruga ali dem , tek ish markata e vjeter ne krahe te big market.. paga e kenaqshme. te intresuarit te kontaktojne ne nr e telefonit , ose te dergojne nje cv ne adresen e email-it: info@pastel.al. faleminderit!

Shofer

Tiranë, Shqipëri
Lufra shpk - kompani shqiptare themeluar 28 vite me pare, me qender ne lushnje dhe produkte prezente ne te gjithe shqiperine po kerkon te rekrutoje : shofer detyrat / kualifikimet • te shperndaje porosite e percaktuara 1 dite me pare me mjetin e punes • te jete njohes i mire i zonave te tiranes • pergjegjes per mallrat ne ngarkim dhe gjen...

Shofer

Tiranë, Shqipëri
Ofroj vend pune shofer (autobuzi) te jete person i komunikueshem. te kete eksperience pune. te jete i afte te punoje ne sherbim te specializuar transporti ( nxenes +puntor) te jete i gatshem te punoje me kohe te plote, si edhe fundjavave. kushte shume te mira pune , page e kenaqshme. kush eshte i interesuar te kontaktoje ne keto numra tel...

Shofer

Tiranë, Shqipëri
Partner.al kërkon shofer në tiranë, për një klient i cili operon në sektorin e importit dhe distribucionit të materialeve të ndërtimit, bojrave dhe materialeve për arredimin e ambjenteve të brendshme dhe të jashtme.. detyrat dhe përgjegjësitë: tërheqja e produkteve nga magazina; përgjegjës për dorëzimin e artikujve në destinacionin përkat...

Shofer

Tiranë, Shqipëri
Partner.al kërkon një shofer në tiranë, për një klient i cili operon në furnizimin me shumicë dhe pakicë të materialeve elektrike. detyrat dhe përgjegjësitë: tërheqja e produkteve nga magazina; përgjegjës për dorëzimin e artikujve në destinacionin përkatës; ngarkon dhe shkarkon materialin që dorëzon; drejton me përgjegjësi dhe në mënyrë t...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - oferta pune shofer tirane

Oferta pune shofer tirane dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane