Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Rajonet:Shkodër (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
Lloji

shofer - Shkodër

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 4 nga 4 rezultate (Këshilla për kërkim)

Shofer taksi

Speed Taxi Shkoder

-
Shkodër, Shqipëri
Speed taxi shkodër shpall lajmërim pune për taksist në shkodër. kërkojmë një shofer taksie të besueshëm dhe profesional për të punuar me ne. dërgoni cv tuaj në: info@famiko.al nr kontakti: 067 700 0011 rreth nesh: speed taxi është kompania lider e cila ndryshoi konceptin e shërbimit taksi në shqipëri. e krijuar në janar të vitit 2012, spe...

Lajmërim pune shofer taksi

Famiko Group

-
Shkodër, Shqipëri
Speed taxi shkodër shpall lajmërim pune për taksist në shkodër. kërkojmë një shofer taksie të besueshëm dhe profesional për të punuar me ne. rreth nesh: speed taxi është kompania lider e cila ndryshoi konceptin e shërbimit taksi në shqipëri. e krijuar në janar të vitit 2012, speed taxi vendosi për herë të parë standardet ndërkombëtare të ...

Vend i lire pune - [shofer + punetor magazine]

Shkodër, Shqipëri
Rei food, kerkon te punesoje shofer dhe punetor magazine. kushte te mira pune. per informacion te interesuarit te kontaktojne ne nr e celularit

Kompani autotransporti pedot kerkon te punesoje shofer kamioni (itali)

Shkodër, Shqipëri
Kompani autotransporti pedot kerkon te punesoje shofer kamioni 🔴 kriteret kryesore: ✅paraqitja e rregullt ✅komunikim i sjellshem ✅seriozitet ✅qendrueshmeri ✅eksperience te meparshme 👉🏻ofrohet: 💵 pagesa e kenaqshme kushte shume te mira pune dhe staf mikprites 📍adresa:, via luigi negrelli , 6 , 38015 lavis tn , italia 📲📞per me shume ...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - oferta pune shofer shkoder

Oferta pune shofer shkoder dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane