Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Rajonet:Shkodër (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(4)
Lloji
  • Pa përcaktuar(4)

shofer - Shkodër

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 4 nga 4 rezultate (Këshilla për kërkim)

Shkoder, ofrohet vend pune shofer shperndarje

Coca Cola

-
Shkodër, Shqipëri
Kerkohet shofer per shperndarje porosive coca cola shkoder, cel. : 0692392212

Vend i lire pune - [shofer + punetor magazine]

Shkodër, Shqipëri
Rei food, kerkon te punesoje shofer dhe punetor magazine. kushte te mira pune. per informacion te interesuarit te kontaktojne ne nr e celularit

Shkoder, kerkojme shites dhe punonjes magazine / shofer / punonjes zyre

Arian.

-
Shkodër, Shqipëri
Ofrohen 3 pozicione pune ne qytetin e shkodres, 1-shofer me ekperience ne shperndarje materialesh, te kete patente te klasit b, dhe te kete minimumi arsim te mesem. 2-punonjes zyre . preferohet me eksperience pune si dhe me arsim te larte ne deget ekonomike. 3-shites dhe punonjes magazine . preferohet te kete njohuri ne fushen hidraulike ...

Kompani autotransporti pedot kerkon te punesoje shofer kamioni (itali)

Shkodër, Shqipëri
Kompani autotransporti pedot kerkon te punesoje shofer kamioni 🔴 kriteret kryesore: ✅paraqitja e rregullt ✅komunikim i sjellshem ✅seriozitet ✅qendrueshmeri ✅eksperience te meparshme 👉🏻ofrohet: 💵 pagesa e kenaqshme kushte shume te mira pune dhe staf mikprites 📍adresa:, via luigi negrelli , 6 , 38015 lavis tn , italia 📲📞per me shume ...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - oferta pune shofer shkoder

Oferta pune shofer shkoder dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane