Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Rajonet:Sarandë (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(7)
Lloji
  • Pa përcaktuar(7)

shofer - Sarandë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 7 nga 7 rezultate (Këshilla për kërkim)

Shofer - e re

Art and Tourism Development Group

-
Sarandë, Shqipëri
Bougainville bay resort & spa pjesë e kompanisë atdg (art and tourism development group), një nga kompanitë lider në fushën e turizmit dhe hotelerisë, me një shtrirje të gjerë në bregdetin shqiptar. ju fton për të aplikuar në pozicionin e punës: shofer kandidatet duhet të plotësojnë këto kritere: të zotërojë patentë të klasit c; të ketë e...

Shofer - e re

Sarandë, Shqipëri
Bougainville bay resort & spa pjese e kompanise atdg (art and tourism development group), nje nga kompanite lider ne fushen e turizmit dhe hotelerise, me nje shtrirje te gjere ne bregdetin shqiptar. ju fton te aplikoni ne pozicionin e: shofer kandidatet duhet te plotesojne keto kritere: • te zoteroje patente te klasit c; • te kete eksperi...

Sarande, ofroj vend pune, shofer - e re

Bougainville Bay Resort & SPA

-
Sarandë, Shqipëri
Bougainville bay resort & spa pjesë e kompanisë atdg (art and tourism development group) , një nga kompanitë lider në fushën e turizmit dhe hotelerisë, me një shtrirje të gjerë në bregdetin shqiptar. ju fton për të aplikuar në pozicionin e: shofer kandidatet duhet të plotësojnë këto kritere: të zotërojë patentë të klasit c; të ketë eksper...

Initaly risto & gusto kërkon të punësojë menaxhere shitjesh dhe shofer

Sarandë, Shqipëri
. initaly risto & gusto, filiali sarandë, kërkon të punësojë: 1 – menaxhere shitjesh, me arsim të lartë për kontabilitet finance, me apo pa eksperiencë për filialin e sarandës. preferohet njohja e gjuhëve të huaja anglisht, italisht, greqisht. të disponojë leje drejtimi të tipit b, e aftë për bashkëpunim. 2 – shofer për shpërndarjen e pro...

Biznes në lagjen nr. 4 sarandë kërkon shofer për shpërndarje mallrash

Sarandë, Shqipëri
. biznes në lagjen nr. 4 sarandë kërkon shofer për shpërndarje mallrash. – punësim gjithëvjetor, pagesë 40.000 + sigurime shoqërore. – të jetë banues në sarandë, mosha 25 – 40 vjeç kontakt: 067 677 1972

Njoftim punësimi në supermarket halo në sarandë

Sarandë, Shqipëri
. supermarket halo në sarandë kërkon të punësojë në këto pozicione pune: 1. kasiere 2. punonjëse për rregullimin dhe furnizimin e rafteve 3. ndihmës ekonomiste 4. menaxhere e përgjithshme 5. shofer 6. magazinier paga është shumë e kënaqshme nr telefon: 0676948006

Bougainville bay kërkon staf për sezonin turistik 2021

Sarandë, Shqipëri
Bougainville bay resort & spa eshte ne kerkim te: – menaxher restoranti; – shef salle – recepsionit/e – recepsionsit turni i trete – asistente housekeeping menaxher – pasticier/e – punonjese pastrimi – kuzhinier/e – ndihmes kuzhinier/e – kamarier/e bari & restoranti – ndihmes kamarier/e – banakier/e – ndihmes banakier/e – barist/e – bell ...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - oferta pune shofer sarande

Oferta pune shofer sarande dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane