Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Rajonet:Prizren (Fshij) Fshijini të gjitha

shofer - Prizren

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 8 nga 8 rezultate (Këshilla për kërkim)

Kërkojm motorrist (shofer)

Auto Pjes Kadiu

-
Prizren, Kosovë
Kerkojm puntor , qe te bej transportin e pjesve te makinav

Ofroj pune / vozites 59

Prizren, Kosovë
Marketimpex ofron pune per nje vozites/shofer kamioni te kategoris c, me orar te plote, kushtet e punes jane te mira, te interesuarit mund te lajmerohen ne numer telfoni, adresa lagjja ortakoll ne prizren.

Montues te mobileve

MOBIN

-
Prizren, Kosovë
Shtëpia e mobileve “mobin“ shpall konkurs për vende të lira pune: montues te mobileve - monter vendi i punës: prizren monter me përvojë pune se pak një vitë! paga mujore: 500 € kushtet: shkollimi: shkolla e mesme e përfunduar (e preferuar) mosha e preferuar: 20-40 vjeçare të ketë patent shofer (e preferuar). të gjithë të interesuarit për ...

2 operator/e shtypi & prodhimi

FRESH DESIGN

-
Prizren, Kosovë
Me rastin e zgjerimit kompania freshdesign shpall konkurs për dy vende të reja të punës operator/e shtypi & prodhimi kualifikimet: të kenë aftësi në programet corel draw dhe adobe illustrator të kete njohuri ne maqineri t-printimit të jenë bashkëpunues dhe të aftë për punë ekipore të jenë komunikativ të aftë për punën nën presion të kupto...

Analist-e kreditor-e - e re

Kreditimi Rural i Kosoves

-
Prizren, Kosovë
Kreditimi rural i kosovës sh.p.k., është institucionmikrofinanciar i regjistruar në bqk, me mision të ofroj shërbime financiare përklientët me të ardhura të ulëta, me fokus të veçantë për bizneset mikro, tëvogla, bujqësore dhe aktivitetet tjera në zonat rurale dhe urbane, me fokusprioriteti në bujqësi dhe një vëmendje të veçantë për qëndr...

Analist/e kreditor/e për degën në prizren - e re

Kreditimi Rural i Kosovës

-
Prizren, Kosovë
Kreditimi rural i kosovës sh.p.k. , është institucion mikrofinanciar i regjistruar në bqk, me mision të ofroj shërbime financiare për klientët me të ardhura të ulëta, me fokus të veçantë për bizneset mikro, të vogla, bujqësore dhe aktivitetet tjera në zonat rurale dhe urbane, me fokus prioriteti në bujqësi dhe një vëmendje të veçantë për ...

Menaxher i shitjes, financier/e

HRC Kosova

-
Prizren, Kosovë
“hrc kosova ” është kompani e specializuar e cila ofron shërbime të rekrutimit dhe burimeve njerëzore. “hrc kosova” në emër të klientit të saj, një nga kompanitë më prestigjioze në industrinë e ndriqimit e cila është lidere në shitjen e materialeve elektrike me shumicë dhe pakicë në kosovë dhe në tregun ndërkombëtar me lokacion në prizren...

Menaxher i shitjes, financier/e

HRC KOSOVA

-
Prizren, Kosovë
“hrc kosova” është kompani e specializuar e cila ofron shërbime të rekrutimit dhe burimeve njerëzore. “hrc kosova” në emër të klientit të saj, një nga kompanitë më prestigjioze në industrinë e ndriqimit e cila është lidere në shitjen e materialeve elektrike me shumicë dhe pakicë në kosovë dhe në tregun ndërkombëtar me lokacion në prizren,...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - oferta pune shofer prizren

Oferta pune shofer prizren dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane