Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

shofer - Prishtinë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 102 rezultate (Këshilla për kërkim)

Shofer

MATALAN

-
Prishtinë, Kosovë
Shpall konkurs për shofer (kategoria b) kushtet: •të ketë të përfunduar shkollën e mesme, • të posedojë patent shofer të kategorisë b • të ketë njohuri të territorit të kosovës përparësi do të kenë kandidatët me përvojë pune. mosha e preferuar 25-30 vjeçar. të interesuarit mund të aplikojnë duke dërguar cv-në bashkë me referencat në email...

Shofer kamioni - e re

Work Italy

-
Prishtinë, Kosovë
Kompania e work italy kerkon te punesoj shofer te klasit ce paga 660€ ne jave

Shofer autobusi

Vetoni Tourist

-
Prishtinë, Kosovë
Kerkojme shofer aftobusi me pervoje pune minimumi nji vjet. ne relacionin kosov-/male te zi. te interesuarit te kontaktojn ne numrin e telefonit ose ne e-mail address'en tone. 044317988 direkt +355673816400 viber

Delivery shofer

Domino's pizza

-
Prishtinë, Kosovë
Përgjegjësitë për pozitën shofer/delivery: shpërndarja e ushqimit tek klientet në kohën e përcaktuar dhe përgaditja e ushqimit, pijeve anësore; pranimi i pagesës nga klientët si në para të gatshme apo me kartel bankare; mbajtja e evidences për te gjitha transaksionet si emri i klientit, adresa e dergeses dhe shuma e paguar; përkrahja në s...

Shofer kamioni (transportues)

Marketing & Distribution

-
Prishtinë, Kosovë
[email protected] tagged as: marketing distribution, prishtine, shofer kamioni, transport, transportues

Shofer/e (10)

Trip Taxi

-
Prishtinë, Kosovë
Kompania triptaxi shpall konkurs për : shofer/e (10) kriteret e kërkuara: patente shofer te kategorise b; pervoja e punes e deshiruar por jo e domosdoshme. detyrat: bartja e pasagjerëve te kompanise; mirembajtja e vetures se kompanise; respektimi i orarit dhe i klientit. triptaxi ofron: kontrate pune afatgjate; page te rregullt dhe mbi me...

Drejtues mjeti (shofer)

SHEGA TRANS KOSOVA SH.P.K.

-
Prishtinë, Kosovë
Shega trans kosova sh.p.k. kërkon të punësojë: drejtues mjeti (shofer) për transport kombëtar dhe ndërkombëtar mallrash me mjete mushama dhe kontejner. kriteret janë: - të jenë të pajisur me leje të drejtimit të tipit ce dhe cap përkatës. - të kenë eksepriencë pune në transport mallrash me mjete trailer mushama dhe kontejner. të interesua...

Shofer kategoria c

Qeramika Agimi Company

-
Prishtinë, Kosovë
Konkurs puneagimi company - shkabaj shpallë konkurs pune përpozitën:shofer i kategorisë c, të ketë përvojë pune me krante interesuarit të lajmrohen në numrin e telefonit: 044 238 441 ose tek zyret tona në: magjistrale mitrovicë - prishtinë/shkabaj

Shofer/e (50)

E-Taxi

-
Prishtinë, Kosovë
Konkurs për shofere(ë) për shërbimin taksi jemi në kërkim të shofereve(ëve) për të ofruar shërbimin taksi – transportin e pasagjereve(ëve) në mënyrë të rehatshme, të sigurtë dhe me kohë. kompania është e interesuar të punësoj kryesisht shofere me qëllim të fuqizimit ekonomik të gruas dhe pjesëmarrjës në sektorin e transportit të udhëtarëv...

Shofer per dergesa

Bonnard L.L.C

-
Prishtinë, Kosovë
A jeni duke kërkuar nje vend pune ku aftësit dhe shkathtësitë tuaja vlerësohen dhe ju avancoheni vazhdimisht, atëher ky ështe rasti juaj bonnard llc shpall konkurs shofer per dergesa patent shofer kategori b,

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - oferta pune shofer prishtine

Oferta pune shofer prishtine dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane