Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Rajonet:Pejë (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kategoritë
Lloji

shofer - Pejë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 5 nga 5 rezultate (Këshilla për kërkim)

Shitës/e në dyqan

Ejona Sh.P.K

-
Pejë, Kosovë
Detyrat: të bëjë furnizimin, pranimin dhe dorëzimin e porosive. kualifikimet: -aftësi të përdorimit të excel-it. -patent shofer të kategorisë b. -njohuri e programit te kontabilitetit (e preferueshme) të interesuarit të na kontaktojnë në: 049137987 / info@ejona.com

Montues te mobileve

MOBIN

-
Pejë, Kosovë
Shtëpia e mobileve “mobin“ shpall konkurs për vende të lira pune: montues te mobileve - monter vendi i punës: pejë monter me përvojë pune se pak një vitë! paga mujore: 500 € kushtet e punës: shkollimi: shkolla e mesme e përfunduar (e preferuar) mosha e preferuar: 20-40 vjeçare të ketë patent shofer (e preferuar). të gjithë të interesuarit...

Agjent/e e shitjes (orari i plotë)

Apikos

-
Pejë, Kosovë
Apikos si kompani është regjistruar në vitin 2003, mirëpo fillet e sajë i ka shumë më heret. ajo ekzistonte që nga viti 1990 mirëpo me emrin “bleta”. përveç kësaj kompania apikos duke parë kërkesat dhe trendin e zhvillimit për produktet bio dhe natyrale në tërë botën, ndërmorri një hap të guximshëm në zhvillimin e përpunimit të produkteve...

Analist-e kreditor-e

Kreditimi Rural i Kosoves

-
Pejë, Kosovë
Kreditimi rural i kosovës sh.p.k. , është institucionmikrofinanciar i regjistruar në bqk me mision tëofroje shërbime financiare për klientët me të ardhura të ulëta, me fokus tëveçantë për bizneset mikro, të vogla, bujqësore dhe aktivitetet tjera në zonatrurale dhe urbane. kreditimirural i kosovës sh.p.k shpall: k o n k u r s për rekrutim ...

Zyrtar-e per kredi te keqija dhe kolektim

Kreditimi Rural i Kosoves

-
Pejë, Kosovë
Kreditimi rural i kosovës sh.p.k. , është institucionmikrofinanciar i regjistruar në bqk , me mision teofroje shërbime financiare për klientët me të ardhura të ulëta, me fokus tëveçantë për bizneset mikro, të vogla, bujqësore dhe aktivitetet tjera në zonatrurale dhe urbane. kreditimirural i kosovës sh.p.k shpall: k o n k u r s për rekruti...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - oferta pune shofer peje

Oferta pune shofer peje dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane