Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Rajonet:Lipjan (Fshij) Fshijini të gjitha

shofer - Lipjan

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 15 rezultate (Këshilla për kërkim)

Shofer me kat. “c” (10), përgaditës i mallit (15), kontroller/pranues malli (5)

Viva Fresh Store

-
Lipjan, Kosovë
[email protected]

Vende të lira të punës (30)

Viva Fresh Store

-
Lipjan, Kosovë
Tags viva fresh store shofer kategoria c pergatites malli kontroller pranues logjistike lipjan

Vende të lira të punës (30)

Viva Fresh Store

-
Lipjan, Kosovë
Tagged as: kategoria c, kontroller, lipjan, logjistikë, malli, pergatites, pranues, shofer, viva fresh store

Monter, ndihmës monter - e re

Paradiso

-
Lipjan, Kosovë
Paradiso shpall konkurs për këto pozita; lokacioni: lipjan (1) monter detyrat dhe përgjegjësitë: të bëjë matjen dhe montimive e tavolinave punuese të kuzhinave, balloreve, kaminave, shkallëve, dyshemeve dhe pozicione tjera sipas kërkesës. aftësi për të lexuar vizatime dhe skica në mënyrë që të kuptohen plotësisht kërkesat e klientit. të j...

Monter, ndihmës monter - e re

Paradiso

-
Lipjan, Kosovë
Paradiso shpall konkurs për këto pozita; lokacioni: lipjan (1) monter detyrat dhe përgjegjësitë: të bëjë matjen dhe montimive e tavolinave punuese të kuzhinave, balloreve, kaminave, shkallëve, dyshemeve dhe pozicione tjera sipas kërkesës. aftësi për të lexuar vizatime dhe skica në mënyrë që të kuptohen plotësisht kërkesat e klientit. të j...

Monter, ndihmës monter - e re

Paradiso

-
Lipjan, Kosovë
Paradiso shpall konkurs për këto pozita; lokacioni: lipjan (1) monter detyrat dhe përgjegjësitë: të bëjë matjen dhe montimive e tavolinave punuese të kuzhinave, balloreve, kaminave, shkallëve, dyshemeve dhe pozicione tjera sipas kërkesës. aftësi për të lexuar vizatime dhe skica në mënyrë që të kuptohen plotësisht kërkesat e klientit. të j...

Agjent shitjes në teren

Librex

-
Lipjan, Kosovë
Kompania zvicrrane librex me seli ne ferizaj aplikim te jet mbi 18 vjet te ket patent shofer te ket vetur personale qiftet kan perparsi trajnime seminare jash vendit rroga baz plus provizione ditore,javore, mujore 12 vajza agjente te shitjes per me shum dergoni cv tuaj ne imell [email protected] tel: vib +38345216019

Shitës/e

KeraMiku

-
Lipjan, Kosovë
Kompania keramiku si rezultat i zgjerimit te aktiviteteve kompania keramiku kerkon kandidatë te motivuar per vendin e punes si : shitës/e pergjegjesit : shitje ne showroom dhe terren detyra : prezantimi i produkteve te cilat i ofron kompania keramiku pergjegjesit kryesore : mban kontakte te vazhdueshme me klientë , kontakton me biznese te...

Dizajner/e

KeraMiku

-
Lipjan, Kosovë
Kompania keramiku si rezultat i zgjerimit te aktiviteteve kompania keramiku kerkon kandidatë te motivuar per vendin e punes si : dizajner/e detyra : prezantimi i produkteve te cilat i ofron kompania keramiku pergjegjesit kryesore :prezanton materialin qe ofron kompania keramik, mban kontakte te vazhdueshme me klientë , kontakton me biznes...

Kërkohet depoist

DRITA-AAE SHPK

-
Lipjan, Kosovë
Kërkohet depoist në kompaninë drita-aae shpk kompania drita-aae ben shitjen e produkteve te ngrohjes dhe ujesjellesit duke furnizuar pika ne tere kosoven. aplikuesi duhet të ketë patent shofer ( e obligueshme) - të jetë mbi 20 vjeq - të njoh sado pak punën si depoist. - orari i punës : e hene , e premte nga 8.00 deri ne 18.00 te shtunen n...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - oferta pune shofer lipjan

Oferta pune shofer lipjan dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane