Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Rajonet:Lezhë (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
Lloji

shofer - Lezhë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 5 nga 5 rezultate (Këshilla për kërkim)

Shofer fugoni/furnitor

Lezhë, Shqipëri
Magazina blaed trade kerkon shofer fugoni dhe furnitore. afati i fundit i aplikimit: 30/10/2022 15:17

Lezhe, kerkohet shofer kamioni

INCA shpk

-
Lezhë, Shqipëri
Detyrat ben kontrollin ditor te makines (vaj, uje, antifize, gjendjen vizuale, goma, pastertine) dhe lajmeron pergjegjesin e logjistikes ne rast problemi . ploteson formularin e shoferave me te gjitha te dhenat qe ky formular kerkon perpara nisjes se dites se punes. kujdeset per mbarevajtjen e makines sipas procedurave te percaktuara nga ...

Shofer kamioni (agjent grumbullimi)

I.N.C.A shpk

-
Lezhë, Shqipëri
Përshkrimi inca shpk si pjese e az group, është një kompani e themeluar në vitin 2008 me qëllimin për të siguruar në tregun shqiptar dhe atë europian përpunimin dhe lëndën e parë më cilësore për industritë e mishit dhe të sallamit. pas më shumë se një dekade eksperiencë dhe me besimin e një tregu të gjerë klientësh kombëtarë e ndërkombëta...

Lezhe, ofrohet vend pune shofer

Intex Courier

-
Lezhë, Shqipëri
Intex courier kerkon te punesoje korrier ne qytetin e lezhes. intex courier kompania lider ne fushen e sherbimeve postare kerkon te punesoje korrier per qytetin e lezhes. kandidati duhet te jete me banim ne lezhe kandidati duhet te kete nje patent klasi b mosha e preferuar 23+ vjec. eksperiencat e meparshme nuk jane kusht per te aplikuar ...

Intex courier kerkon te punesoje shofer/korrier ne qytetin e lezhes

Lezhë, Shqipëri
Intex courier kerkon te punesoje korrier ne qytetin e lezhes. intex courier kompania lider ne fushen e sherbimeve postare kerkon te punesoje korrier per qytetin e lezhes. kandidati duhet te jete me banim ne lezhes kandidati duhet te kete nje patent klasi b mosha e preferuar 23+ vjec. eksperiencat e meparshme nuk jane kusht per te aplikuar...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - oferta pune shofer lezhe

Oferta pune shofer lezhe dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane