Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Rajonet:Kastriot (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
Lloji

shofer - Kastriot

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

Ofroj pune / vozites-shofer autobusi 61

Kastriot, Kosovë
Autotransporti sh. a, ofron pune per një punëtor si vozitës/shofer autobusi, linja mitrovicë-bardh, bartja e punëtorëve te kek-ut. kushtet për aplikim janë: - të jetë banor i mitrovicës - të ketë patentë shofer/vozites te kategoris d - përvojë të punës si shofer së paku një vit, - mosha e preferuar 25-40 vjeçarë, - të ketë parking per aut...

Kërkojmë punëtor

PRIMUS engineering

-
Kastriot, Kosovë
Kompania "primus engineering" me seli ne obiliq e cila merret me klimatizim - ventilim. kërkon punëtor në teren për pozitën: - instalues i klimave - serviser i klimave kualifikimet për keto pozita: -të ketë përvojë të ngjashme të punës -të jetë i gatshëm të punojë në grup dhe individualisht -të posedojë patent shofer kategori b (opcionale...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - oferta pune shofer kastriot

Oferta pune shofer kastriot dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane