Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Rajonet:Gjilan (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Lloji
  • Pa përcaktuar(2)

shofer - Gjilan

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

Analist/e kreditor/e (4)

Kreditimi Rural i Kosovës

-
Gjilan, Kosovë
Kreditimi rural i kosovës sh.p.k., është institucion mikrofinanciar i regjistruar në bqk, me mision të ofroj shërbime financiare për klientët me të ardhura të ulëta, me fokus të veçantë për bizneset mikro, të vogla, bujqësore dhe aktivitetet tjera në zonat rurale dhe urbane, me fokus prioriteti në bujqësi dhe një vëmendje të veçantë për q...

Zyrtar për mbledhjen e kredive jo-performuese, zyrtar ligjor, praktikant

Credica LLC

-
Gjilan, Kosovë
Credica llc si rezultat i zgjerimit të aktivitetit të saj kërkon kandidatë të motivuar të aplikojnë për pozitat: zyrtar për mbledhjen e kredive jo-performuese (pejë, gjilan, mitrovicë) zyrtar ligjor (pejë, gjilan, mitrovicë) praktikant (pejë, gjilan, mitrovicë) përgjegjësitë kryesore: të kontaktoj dhe menaxhoj në baza të rregullta klientë...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - oferta pune shofer gjilan

Oferta pune shofer gjilan dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane