Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Rajonet:Fier (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(10)
Lloji
  • Pa përcaktuar(10)

shofer - Fier

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 10 rezultate (Këshilla për kërkim)

Shofer

Fier, Shqipëri
Modeste shpk kerkon te punesoje shofer. te kete eksperience pune te meparshme ne kete profil. kontakt : email: info@modesteshpk.com cel. +

Fier, ofrohet vend pune shofer

billa

-
Fier, Shqipëri
Billa & co shpk, nje kompani e re, dinamike, me rritje vit pas viti ne fushen e tregtimit te pllakave, hidrosanitareve dhe parketeve, kerkon te punesoje : shofer pershkrimi i vendit te punes: te zoteroje leje drejtimi automjeti pergjegjes per dorezimin ne kohe, ne destinacion te mallrave sipas porosive. mban paster dhe miremban mjetin dhe...

Fier, ofrohet vend pune shofer

TEUTA DURRES SHPK

-
Fier, Shqipëri
Kompania “teuta durres” shpk, lider në treg në sektorin ushqimor prej 28 vitesh me markat “teuta” dhe “gold” si edhe distributor ekskluziv i shumë markave premium italiane si riso scotti, pasta garofalo, ponti, olitalia, sant'anna, tedesco në mbi 20 ekskluzivitete për territorin shqiptar, kërkon të punësojë: shofer ekzekutues porosish / f...

Fier, ofrohet vend pune shofer

Generics.pharma

-
Fier, Shqipëri
Kerkohet shoferi ne depo farmaceutike, te jete banues brenda ne qytetin e fierit. puna eshte me orare te plote. cel. : 067 537 9195

Shofer/ shperndares coca cola fier

Fier, Shqipëri
Kerkohet nje shofer/ shperndares produktesh te coca cola fier. paga eshte shume e kenaqshme dhe sigurimet shoqerore te paguara. te gjithe te interesuarit te kontaktojne ne numrin e cel: +. shume faleminderit!

Fier, ofrohet vend pune shofer

Kosmonte Foods

-
Fier, Shqipëri
Pozicioni: shofer departamenti i logjistikes fier “kosmonte foods tirana” sh.p.k, kompani lider ne treg ushtron aktivitetin e saj ne fushen e importit dhe distribuimin e produkteve ushqimore ne shqiperi, kosove, gjermani dhe dubai. “kosmonte foods tirana”, ofron pune te rregullt brenda dhe jashte vendit, te qendrueshme dhe me kontrate afa...

Fier, ofroj vend pune shofer

Hidro-Sistem sh.p.k

-
Fier, Shqipëri
Hidro sistem sh.p.k me adresë mbrostar ura , km 4 autostrada fier - lushnje, e cila merret me importin-exportin e produkteve hidraulike, ngrohje,ftohje,kaldaja ,panele djellore,kondicionere etj, të markave të ndryshme italiane, greke dhe gjermane. hidro sistem shpk kërkon të punësojë kandidate të motivuar dhe me eksperiencë pune sipas kër...

Fier, kerkojme shofer punetor, punetor magazine, agjent shitje

Ferko 2007

-
Fier, Shqipëri
Kompania ferko 2007 kerkon te zgjeroje staf! kerkohen tre punonjes per vendet si me poshte ! 1 shofer punetor 1 punetor magazine 1 agjent shitje paga e kenaqeshme te interesuarit te kontaktojne ne cel 0697073404

Fier, hidrosistem shpall konkursin per vende te lira pune shofer

Hidro-Sistem sh.p.k

-
Fier, Shqipëri
Hidro sistem sh.p.k me adresë mbrostar ura , km 4 autostrada fier - lushnje, e cila merret me importin-exportin e produkteve hidraulike, ngrohje,ftohje,kaldaja ,panele djellore,kondicionere etj, të markave të ndryshme italiane, greke dhe gjermane. hidro sistem shpk kërkon të punësojë kandidate të motivuar dhe me eksperiencë pune sipas kër...

Fier, driza shpk kerkon te punesoje punonjes ne profesionet e meposhtme: - veteriner, - zooteknik - shofer - elektricist...

DRIZA SHPK

-
Fier, Shqipëri
Driza shpk kerkon te punesoje punonjes ne profesionet e meposhtme: - veteriner, - zooteknik - shofer - elektricist te interesuarit duhet te jen mbi 25 vjec, te kene aftesite baze te profesionit qe aplikojn dhe dokumentacionin shoqerues, eksperienc pune. per komunikime te metejshme dergoni cv-ne ne adresen driza.zyre@yahoo.com ju faleminde...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - oferta pune shofer fier

Oferta pune shofer fier dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane