Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Rajonet:Ferizaj (Fshij) Fshijini të gjitha

shofer - Ferizaj

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 16 rezultate (Këshilla për kërkim)

Shofer kategoria "c"

Agro Com Group Shpk

-
Ferizaj, Kosovë
Kompania tregtare agro com group shpk , shpallë konkurs për 2 shofer me kategori “c” (zona të ndara,njeri për regjionin prishtinës merrethine dhe tjetri për regjionin e ferizajitme rrethinë). përgjegjësitë: realizon transportin e mallrave nga depo tek blerësit, pranon pagesat e faturave nga blerësit në momentin që e dërgon mallin, të kujd...

Kerkoj punë

Am

-
Ferizaj, Kosovë
Kerkoj pun shofer e njof terenin e kosovës kom punu 4 vjet teren

Agjent shitjes në teren

Librex

-
Ferizaj, Kosovë
Kompania zvicrrane librex me seli ne ferizaj aplikim te jet mbi 18 vjet te ket patent shofer te ket vetur personale qiftet kan perparsi trajnime seminare jash vendit rroga baz plus provizione ditore,javore, mujore 12 vajza agjente te shitjes per me shum dergoni cv tuaj ne imell [email protected] tel: vib +38345216019

Agjent shitjes në teren

Librex

-
Ferizaj, Kosovë
Kompania zvicrrane librex me seli ne ferizaj aplikim te jet mbi 18 vjet te ket patent shofer te ket vetur personale qiftet kan perparsi trajnime seminare jash vendit rroga baz plus provizione ditore,javore, mujore 12 vajza agjente te shitjes per me shum dergoni cv tuaj ne imell [email protected] tel: vib +38345216019

Vende të lira të punës (58) - e re

Beni Dona Plast Sh.p.k.

-
Ferizaj, Kosovë
Korporata “beni dona plast” sh.p.k. me seli në adresën: rr. “imzot nikë prela”, lagjia: “ulpian”, pn., prishtinë, 10 000, republika e kosovës, në përputhje me statutin e korporatës dhe duke u bazuar në dispozitat e nenit 8 rregullores për funksionimin e brendshëm të korporatës, më datë 14.04.2021 , shpall ketë: konkurs “beni dona”, është ...

Vende të lira të punës (58) - e re

Beni Dona Plast Sh.p.k.

-
Ferizaj, Kosovë
Korporata “beni dona plast” sh.p.k. me seli në adresën: rr. “imzot nikë prela”, lagjia: “ulpian”, pn., prishtinë, 10 000, republika e kosovës, në përputhje me statutin e korporatës dhe duke u bazuar në dispozitat e nenit 8 rregullores për funksionimin e brendshëm të korporatës, më datë 14.04.2021 , shpall ketë: konkurs “beni dona”, është ...

Agjent i shitjes

Agrocoop

-
Ferizaj, Kosovë
Agrocoop shpall nj ë ( 1 ) vend të lirë pune si: § agjent i shitjes kriteret për aplikim: § të keni përvojë pune në pozitën e kërkuar § të keni aftësi organizimi dhe komunikimi § të keni motivim dhe angazhim për punë § të keni patent shofer § niveli i shkollimit: i mesëm i lartë; i lartë § aplikantët me njohuri të gjuhës angleze kanë përp...

Vozitës (2)

Fama Trade

-
Ferizaj, Kosovë
Fama trade me seli në ferizaj me mbi 20 vite eksperiencë në distribuimin e disa brendeve me renome botërore. për arsye të zgjerimit të aktivitetit të saj, shpall konkurs për pozitën: dy (2) vozitës kualifikimet: . vendbanimi në rajonin e ferizajit të ketë patentë shoferin b një vit eksperiencë dhe njohje bazë e tereneve në kosovë vetëm ka...

Vozitës (2)

Fama Trade

-
Ferizaj, Kosovë
Fama trade me seli në ferizaj me mbi 20 vite eksperiencë në distribuimin e disa brendeve me renome botërore. për arsye të zgjerimit të aktivitetit të saj, shpall konkurs për pozitën: dy (2) vozitës kualifikimet: . vendbanimi në rajonin e ferizajit të ketë patentë shoferin b një vit eksperiencë dhe njohje bazë e tereneve në kosovë vetëm ka...

Shites

ritello

-
Ferizaj, Kosovë
Kompania gjermane ritello hape konkurs per 30 agjent te shitjes ne rajonin e ferizajit kushtet te cilat duhet ti permushin aplikantet jane te kete patent shofer kategorin b te kete vetur personale apo te familjes te jete mbi moshen 18 vjeqare te jete komunikativ te jete i afte te punoj ne grupe perparsi kane ata te cilet punojn e ne grupe...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - oferta pune shofer ferizaj

Oferta pune shofer ferizaj dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane