Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Rajonet:Durrës (Fshij) Fshijini të gjitha

shofer - Durrës

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 27 rezultate (Këshilla për kërkim)

Shofer durres

Autopasion sh.a

-
Durrës, Shqipëri
Përshkrimi kompania autopasion sh.a ne filialin e saj ne qytetin e durresit kerkone te punesoje shofer . paga eshte e kenaqshme. per me shume informacion ju lutem na konktaktoni ne numrin e telefonit 0682079517 ju mund te na shkruani duke na derguar cv-tuaj ne adresen e email-it [email protected] shënime për të aplikuar në këtë pozicion p...

Shofer traileri

Rametal

-
Durrës, Shqipëri
Kompania rametal shpk kerkon shofer traileri. kerkesat: 1- te kete vendbanim ne durres 2- te jete i pajisur me patente ce 3- te kete cap dhe karte tahografi. personat e interesuar te kontaktojne ne numrin 0694094948.

Shofer kamioni

Work Italy

-
Durrës, Shqipëri
Workitaly në emër të një klienti të saj të rëndësishëm italian lider në sektorin e transportit kombëtar dhe ndërkombëtar, kërkon të punësojë menjëherë punonjës në profilin e mëposhtëm: shofer me kohë të plotë për transport ndërkombëtar: -të jenë të pajisur me të gjitha patentat ce dhe cap -të dinë gjuhën italiane - të ketë kartë taografi ...

Shofer patente ce

Work Italy

-
Durrës, Shqipëri
Work italy shpall të lirë pozicionin e punës: shofer me patente ce, për rrugë brenda shqipërisë. kandidati duhet të ketë eksperiencë pune dhe patentën ce. garantojmë seriozitet maksimal nga kompania jonë, kontratë sipas rregullave të republikës së shqipërisë, pagë superiore, sigurime shtesë dhe shërbime shëndetësore. aplikimet pranohen në...

Shofer patente ce

Work Italy

-
Durrës, Shqipëri
Workitaly në emër të një klienti të saj të rëndësishëm italian lider në sektorin e transportit kombëtar dhe ndërkombëtar, kërkon të punësojë menjëherë punonjës në profilin e mëposhtëm: shofer me kohë të plotë për transport ndërkombëtar: -të jenë të pajisur me të gjitha patentat ce dhe cap -të dinë gjuhën italiane - të ketë kartë taografi ...

Durres, kerkohet shofer traileri

Malaj - A

-
Durrës, Shqipëri
Kompania e transportit malaj - a shpk kerkon te punsoj shofer traileri. - kandidatet duhet te kene eksperience pune te meparshme (kryesisht ne itali) - te disponoje leje drejtimi me kategorite perkatese. - te disponoje certifikate aftesimi profesional (cap). te interesuarit te kontaktojne ne nr. e celit : 0697093845 faleminderit.

Shofer me patente c

Work Italy

-
Durrës, Shqipëri
Workitaly kërkon të punësojë menjëherë 30 shofere me patenten c me eksperience me betoniere dhe 20 shofer me eksperience me pompa betoniere. punesim i menjehershem ne itali, aplikoni tani!! kontaktoni ne nr. +355675002124 ose +355 676053771 . ose aplikoni duke klikuar linkun e meposhtem: https://www.work-italy.com/index.php/apliko-per-pun...

Ofrohet vend pune shofer

Work Italy

-
Durrës, Shqipëri
Workitaly në emër të një klienti të saj të rëndësishëm italian lider në sektorin e transportit kombëtar dhe ndërkombëtar, kërkon të punësojë menjëherë punonjës në profilin e mëposhtëm: shofer me kohë të plotë për transport ndërkombëtar: -të jenë të pajisur me të gjitha patentat ce dhe cap-te kete karte taografi -të dinë gjuhën italiane -t...

Ofroj pune shofer 159

Durrës, Shqipëri
Workitaly në emër të një klienti të saj të rëndësishëm italian lider në sektorin e transportit kombëtar dhe ndërkombëtar, kërkon të punësojë menjëherë punonjës në profilin e mëposhtëm: vozites/shofer me kohë të plotë për transport ndërkombëtar: -të jenë të pajisur me të gjitha patentat ce dhe cap -të dinë gjuhën italiane -te kene karte ta...

Durres, ofroj vend pune shofer

EXTRA MARKET

-
Durrës, Shqipëri
Extra market eshte nje rrjet supermarketesh ne qytetin e durresit dhe kerkon te punesoje : shofer kriteret baze që duhet të plotësojnë kandidatët për këtë pozicion janë: -mosha mbi 25 vjec -patente klasi c te interesuarit te dergojne cv ne adresen e emailit te meposhtem: b.njerezore@extramarket.al ose kontaktoni ne numrin 0682088720 + apl...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - oferta pune shofer durres

Oferta pune shofer durres dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane