Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Rajonet:Drenas (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kategoritë
Lloji

shofer - Drenas

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 3 nga 3 rezultate (Këshilla për kërkim)

Agjent shitje për produkte medicinale

Unimed

-
Drenas, Kosovë
Unimed kompani farmaceutike kërkon agjent shitje për produkte dhe paisje medicinale, të interesuarit duhet të ken patent shofer(kategori b), përparsi kan ata të cilët kan të bëjnë me mjekësi por dhe të tjerë që kan punuar në këtë lëmi. të interesuarit cv-të mund ti dërgojnë në e-mail adresën: [email protected]

Arkatar-e dhe zyrtar-e per regjistrim

Kreditimi Rural i Kosoves

-
Drenas, Kosovë
Kreditimi rural i kosovës sh.p.k. , është institucionmikrofinanciar i regjistruar në bqk me mision teofroje shërbime financiare për klientët me të ardhura të ulëta, me fokus tëveçantë për bizneset mikro, të vogla, bujqësore dhe aktivitetet tjera në zonatrurale dhe urbane. kreditimirural i kosovës sh.p.k shpall: k o n k u r s për rekrutim ...

Mësimdhënës/e (3) - e re

Komuna e Drenasit

-
Drenas, Kosovë
Në bazë të nenit 67 dhe 68 e ligjit nr. 06jl-114 për zyrtaret publikë të republikës së kosovës, në vështrim të nenit 8 të ligjit nr.037l-212 të punës, nenit 5 pikë c të ligjit nr. 037l-068 mbi arsimin në komunat e republikës së kosovës, nenit 35 paragrafi 2,4 i ligjit nr.04)l-032 për arsimin parauniversitar në republikën e kosovës, udhëzi...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - oferta pune shofer drenas

Oferta pune shofer drenas dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane