Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Rajonet:Deçan (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kategoritë
Lloji

shofer - Deçan

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 5 nga 5 rezultate (Këshilla për kërkim)

Infermier dhe ndihmës infermier

Spitex KOSOVA

-
Deçan, Kosovë
'spitex kosova ' në deçan hap konkurs pune për : - infermier - ndihmës infermier kriteret për infermier : të përfunduar drejtimin e infermierisë eksperiencë pune patent shofer b vullnet për punë, i/e ndërgjegjshëm/e, i/e sinqert kriteret për ndihmës infermier : të përfunduar drejtimin e infermierisë ose para përfundimit. vullnet për punë,...

Infermier dhe ndihmës infermier

SpitexKOSOVA

-
Deçan, Kosovë
'spitex kosova ' në deçan hap konkurs pune për : - infermier - ndihmës infermier kriteret për infermier : të përfunduar drejtimin e infermierisë eksperiencë pune patent shofer b vullnet për punë, i/e ndërgjegjshëm/e, i/e sinqert kriteret për ndihmës infermier : të përfunduar drejtimin e infermierisë ose para përfundimit. vullnet për punë,...

Teknik tereni (2) - e re

Telkos

-
Deçan, Kosovë
Detyrat dhe përgjegjësitë: shtrirje e rrjetes kabllore; kyçje e klienteve; edukimi dhe përvoja kandidati duhët të ketë së paku të përfunduar shkollimin e mesëm; të jetë i aftë të punoj në grup dhe në formën individuale; të ketë njohuri në fushen e rrjetave, wireless dhe kabllovik; të posedoj patent-shofer, kategorin “b” inkurajohen të gji...

Teknik tereni - e re

Telkos L.L.C.

-
Deçan, Kosovë
Detyrat dhe përgjegjësitë: - shtrirje e rrjetes kabllore; - kyçje e klienteve; edukimi dhe përvoja - kandidati duhët të ketë së paku të përfunduar shkollimin e mesëm; - të jetë i aftë të punoj në grup dhe në formën individuale; - të ketë njohuri në fushen e rrjetave, wireless dhe kabllovik; - të posedoj patent-shofer, kategorin “b”; inkur...

Hidro bau shpk me seli në drenoc - decan shpall konkurs

HIDRO BAU

-
Deçan, Kosovë
Hidro bau shpk me seli në drenoc - decan shpall konkurs për pozitat: ü financiere preferohet (f) pozita (1) ü arkatare preferohet (f) pozita (3) ü elektricist pozita (1) ü depoist pozita (3) ü shofer me patent të kategoris c pozita (1) financier/e pozita (1) qëllimi i pozitës · financieri do të jenë përgjegjës për kryerjen e obligimeve fi...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - oferta pune shofer decan

Oferta pune shofer decan dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane