Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Rajonet:Berat (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(3)
Lloji
  • Pa përcaktuar(3)

shofer - Berat

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 3 nga 3 rezultate (Këshilla për kërkim)

Ofroj vend pune shofer kamioni

Berat, Shqipëri
Ofroj vend pune shofer kamioni per transport uji “uje bogove” kategoria c + cap paga 40,000 all neto + sigurimet per info me shume lutem te kontaktoni ne numrin e meposhtem te telefonit: afati i fundit i aplikimit: 05/11/2021 14:39

Berat, ofroj vend pune shofer autobusi

tinial

-
Berat, Shqipëri
Kerkohet shofer autobusi per nje linje transporti udhëtarësh me nisje nga berati. personi nevojitet të ketë patentë të klasit d dhe dëshmi të aftësive profesionale (cap). për më shumë informacion telefononi. cel. : 0684051206

Berat, ofroj vend pune shofer dumper

Salillari shpk

-
Berat, Shqipëri
Kompania "salillari shpk" kërkon të punësojë shofer dumperi, ne berat të jetë i paisur me dëshmi profesionale - automakinist . të jetë banues ne berat. të ketë mbi 5 vjet eksperiencë pune. mosha e preferuar deri 50 vjeç. të interesuarit të dërgojnë përshkrimin e përvojave të punës, tek adresa e-mail: hr@salillari.al , dhe për çdo informac...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - oferta pune shofer berat

Oferta pune shofer berat dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane