Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:wine and spirits (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(1)
Lloji
  • Pa përcaktuar(1)

shofer - wine and spirits

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Shofer/shperndares porosish

wine and spirits

-
Tiranë, Shqipëri
Albanian wine & spirits distribution kompani franko-shqipetare, kerkon te punesoje nje djale midis moshes 25-50 vjec ne postin e shoferit shperndares porosish per qytetin e tiranes. kusht i domosdoshem dhe i pa diskutueshem : duhet te kete minimalisht 2 vjet patenten ne perdorim . te kete nje paraqitje shume te rregullt dhe edukate pune t...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - shofer wine and spirits

Shofer wine and spirits dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane