Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:TEUTA DURRES SHPK (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(3)
Lloji
  • Pa përcaktuar(3)

shofer - TEUTA DURRES SHPK

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 3 nga 3 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, ofrohet vend pune pirunist; punëtor magazine; shofer për transport mallrash; ndihmës shofer.

TEUTA DURRES SHPK

-
Tiranë, Shqipëri
Kompania “teuta durres” shpk, lider në treg në sektorin ushqimor prej 28 vitesh me markat “teuta” dhe “gold” si edhe distributor ekskluziv i shumë markave premium italiane si riso scotti, pasta garofalo, ponti, olitalia, sant'anna, tedesco në mbi 20 ekskluzivitete për territorin shqiptar, kërkon të punësojë për degën e saj në tiranë: piru...

Tirane, ofrohet vend pune shofer furgoni

TEUTA DURRES SHPK

-
Tiranë, Shqipëri
Kompania “teuta durres” shpk, lider në treg në sektorin ushqimor prej 28 vitesh me markat “teuta” dhe “gold” si edhe distributor ekskluziv i shumë markave premium italiane si riso scotti, pasta garofalo, ponti, olitalia, sant'anna, tedesco në mbi 20 ekskluzivitete për territorin shqiptar, kërkon të punësojë: shofer furgoni / tiranë kërkes...

Tirane, ofrohet vend pune shofer furgoni

TEUTA DURRES SHPK

-
Tiranë, Shqipëri
Kompania “teuta durres” shpk, lider në treg në sektorin ushqimor prej 28 vitesh me markat “teuta” dhe “gold” si edhe distributor ekskluziv i shumë markave premium italiane si riso scotti, pasta garofalo, ponti, olitalia, sant'anna, tedesco në mbi 20 ekskluzivitete për territorin shqiptar, kërkon të punësojë: shofer furgoni / tiranë kërkes...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - shofer teuta durres shpk

Shofer teuta durres shpk dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane