Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:Salillari shpk (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(5)
Lloji
  • Pa përcaktuar(5)

shofer - Salillari shpk

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 5 nga 5 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, ofroj vend pune shofer betoniere

Salillari shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Kompania "salillari shpk " kërkon të punësojë shofer betoniere . të jetë i pajisur me leje drejtimi "ce" të jetë i pajisur me "dëshmi manovratori" të jetë i pajisur me "kartë tahografi dixhitale" të interesuarit të dërgojnë c.v tek adresa e-mail: hr@salillari.al , ose të kontaktojnë tek numrat e telefonit: +355 68 20 55 689, +355 68 20 33...

Berat, ofroj vend pune shofer dumper

Salillari shpk

-
Berat, Shqipëri
Kompania "salillari shpk" kërkon të punësojë shofer dumperi, ne berat të jetë i paisur me dëshmi profesionale - automakinist . të jetë banues ne berat. të ketë mbi 5 vjet eksperiencë pune. mosha e preferuar deri 50 vjeç. të interesuarit të dërgojnë përshkrimin e përvojave të punës, tek adresa e-mail: hr@salillari.al , dhe për çdo informac...

Tirane, ofroj vend pune shofer kamioni me vinç

Salillari shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Kompania "salillari shpk" kerkon te punesoje shofer kamioni me vinç te kete eksperience mbi 3 vjet me keto mjete. te jete i pajisur me patente klasi ce,d,de. te jete i pajisur me deshmi manovratori automakinist. te jete i pajisur me ç.a.p. të interesuarit mund të dërgojnë c.v. e tyre në adresën e-mail: hr@salillari.al ose të kontaktojnë p...

Tirane, ofroj vend pune shofer kamioni 4 akse

Salillari shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Kompania "salillari shpk" kerkon te punesoje shofer trailer veteshkarkues te kete mbi 5 vjet pervoje pune te jete i paisur me leje drejtimi te klasit ce te jete i paisur me cap dhe karte tahografi mosha e kerkuar 35 - 50 vjeç kandidatët e interesuar mundtë dërgojnë c.v. e tyre në adresen e-mail: hr@salillari.al , osemund të kontaktojnë pë...

Tirane, ofrohet vend pune vinçier

Salillari shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Kompania "salillari shpk" kërkon të punësojë shofer vinçier të jetë i paisur me dëshmi manovratori. të jetë i paisur me leje drejtimi, klasi ce. të jetë i paisur me c.a.p. të ketë mbi 5 vjet eksperience me vinç 45 ton e lart. mosha e preferuar deri 50 vjeç. të interesuarit mund të dërgojnë c.v. e tyre në adresën e-mail: hr@salillari.al os...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - shofer salillari shpk

Shofer salillari shpk dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane