Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:PUNTO SHPK (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë

shofer - PUNTO SHPK

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 5 nga 5 rezultate (Këshilla për kërkim)

Shitës në showroom

PUNTO SHPK

-
Prishtinë, Kosovë
Kompania “punto shpk” me seli ne fushe kosove dhe prishtine, e specializuar ne shitjen e inventarit per zyre dhe administrate, perfaqesuese e brendeve te njohura ne kete lemi, shpalle konkurs per kete pozite: shitës n ë showroom kualifikimeti/e diplomuar apo ne vijim te studimeve njohje e punes me kompjuter ne ms office eksperience ne pun...

Shites / monter

PUNTO SHPK

-
Prishtinë, Kosovë
Kompania “punto shpk” me seli ne fushe kosove dhe magjistralen prishtine - fushe kosove, km 1, e specializuar ne shitjen einventarit per zyre dhe administrate, perfaqesuese e brendeve te njohura nekete lemi, me rastin e hapjes se sallonit te ri, shpalle konkurs per ketepozite: · shites neshowroom / monter o kualifikimet § diplome universi...

Monter

PUNTO SHPK

-
Kosovë
Kompania “punto shpk” me seli ne fushe kosove, e specializuar ne shitjen e inventarit per zyre dhe administrate, perfaqesuese e brendeve te njohura ne kete lemi, shpalle konkurs per kete pozite: · shites ne showroom/monter o kualifikimet § shkollen e mesme § eksperience ne pune (e preferushme) § aftesi te mira komunikative dhe te punes ne...

Monter

PUNTO SHPK

-
Prishtinë, Kosovë
Kompania “punto shpk” me seli ne fushe kosove, e specializuar ne shitjen e inventarit per zyre dhe administrate, perfaqesuese e brendeve te njohura ne kete lemi, shpalle konkurs per keto pozita: · monter o kualifikimet dhe detyrat § diplome te shkolles se mesme apo student § patent shofer te kategorise b § montim dhe liferim te mobileve p...

Shites / monter

PUNTO SHPK

-
Prishtinë, Kosovë
Kompania “punto shpk” me seli ne fushe kosove, e specializuar ne shitjen e inventarit per zyre dhe administrate, perfaqesuese e brendeve te njohura ne kete lemi, me rastin e hapjes se sallonit te ri, shpalle konkurs per kete pozite: · shites ne showroom / monter o kualifikimet § diplome universiteti apo ne vijim te studimeve § njohje e pu...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - shofer punto shpk

Shofer punto shpk dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane