Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:NELT LLC (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë

shofer - NELT LLC

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 4 nga 4 rezultate (Këshilla për kërkim)

Shofer

NELT LLC

-
Lipjan, Kosovë
Nelt shpall konkurs për pozitën: lokacioni: lipjan 1 shofer – kategoria b dhe c detyrat dhe përgjegjësitë : përgjegjës për transportin dhe drejtimin e kombit apo kamionit, si dhe për bartjen e mallit deri tek pikat e shitjes; kualifikimet e kërkuara : kandidatët duhët të kenë të përfunduar shkollën e mesme. të ketë përvojë pune si s...

Agjent/e i/e shitjes (2)

NELT LLC

-
Lipjan, Kosovë
Pozita e hapur: 2 agjent/e i/e shitjës kandidatet duhet të jenë nga rajoni i prishtinës dhe i pejës detyra dhe përgjegjësitë : prezantimin, promovimin dhe shitjën e produkteve tek klientët ekzistues dhe te rinjë duke përdorur praktikat më të mira dhe trendet promovuese; zhvillimin e distribuimit – duke siguruar disponueshmerine dhe mb...

Përfaqësues/e mjeksor/e

NELT LLC

-
Lipjan, Kosovë
Nelt l.l.c shpall konkurs për pozitën: 1 përfaqësues/e mjekësor/e lokacioni i zyreve nelt l.l.c: lipjan kandidati duhet të jetë me vendbanim në rajonin e dukagjinit detyrat dhe përgjegjësitë: aranzhimi i takimeve me mjekë dhe farmacistë për të krijuar marrëdhënie të mira dypalëshe; bën prezantimin e produkteve farmaceutik...

Merchandiser

NELT LLC

-
Lipjan, Kosovë
Nelt l.l.c shpall konkurs për pozitën: 1 merchandiser kandidatët dhe kandidatet për këtë pozitë duhët të kenë vendbanimin në qytetin e prishtines dhe rrethinës së prishtinës.detyrat dhe përgjegjësitë : pozicionimi i produkteve në kategori në përputhje me parimet e përcaktuara dhe parimeve të dukshmërisë dhe disponuesh...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - shofer nelt llc

Shofer nelt llc dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane