Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:NARDI PETROL SHA (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(4)
Lloji
  • Pa përcaktuar(4)

shofer - NARDI PETROL SHA

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 4 nga 4 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, ofrohet vend pune shofer

NARDI PETROL SHA

-
Tiranë, Shqipëri
Kompania nardi petrol sha operon ne fushen e tregetimit te hidrokarbureve prej me shume se 7 vitesh. per nevojat e saj imediate kerkon shofer autoboti : shofer detyrat dhe pergjegjsit 1.arsimi i mesem i detyruar 2.eksperience pune mbi 5 vjet preferohen kandidate qe kane punuar shofer ne fushen e hidrokarbureve . 3.certifikate adr 4.mosha ...

Tirane, ofroj vend pune shofer autoboti

NARDI PETROL SHA

-
Tiranë, Shqipëri
Kompania nardi petrol sha operon ne fushen e tregetimit te hidrokarbureve prej me shume se 7 vitesh. per nevojat e saj imediate kerkon shofer autoboti : shofer detyrat dhe pergjegjsit 1.arsimi i mesem i detyruar 2.eksperience pune mbi 5 vjet preferohen kandidate qe kane punuar shofer ne fushen e hidrokarbureve . 3.certifikate adr 4.mosha ...

Tirane, ofrohet vend pune shofer per transport karburanti

NARDI PETROL SHA

-
Tiranë, Shqipëri
Kompania nardi petrol sha ne kuader te zgjerimit te aktivitetit te saj kerkon shofer ne fushen e hidrokarbureve per transport karburanti. ofrohen kushte te mira pune dhe page e kanqeshme. te interesuarit te dergojne cv ne adresen kleidishpk@gmail.com vetem personat e kualfikuar do te kontaktohen . nr kontakti 0684020120 + apliko

Tirane, kerkojme shofer ne fushen e hidrokarbureve per transport karburanti

NARDI PETROL SHA

-
Tiranë, Shqipëri
Kompania nardi petrol sha ne kuader te zgjerimit te aktivitetit te saj kerkon shofer ne fushen e hidrokarbureve per transport karburanti. ofrohen kushte te mira pune dhe page e kanqeshme. te interesuarit te dergojne cv ne adresen kleidishpk@gmail.com vetem personat e kualfikuar do te kontaktohen . nr kontakti 0684020120 + apliko

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - shofer nardi petrol sha

Shofer nardi petrol sha dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane