Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:MF SHQIPERIA (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë

shofer - MF SHQIPERIA

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Durres, ofroj vend pune shofer kamioni

MF SHQIPERIA

-
Durrës, Shqipëri
Ofroj një punë si shofer kamioni kriteret: - të posedojë leje drejtimi të kategorisë ce - zotëroni një cap - 2400 € durrës – itali të gjithë të interesuarit të kontaktojnë në +39 3405533712. offro un lavoro come camionista criteri: - possedere la patente di guida categoria ce - possedere un cap - € 2400 durazzo - italia chi fosse intere...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - shofer mf shqiperia

Shofer mf shqiperia dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane