Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:Kosmonte Foods (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(4)
Lloji
  • Pa përcaktuar(4)

shofer - Kosmonte Foods

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 4 nga 4 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, ofroj vend pune shofer- zona tirane

Kosmonte Foods

-
Tiranë, Shqipëri
Pozicioni: shofer departamenti i logjistikes tirane “kosmonte foods tirana” sh.p.k , kompani lider ne treg ushtron aktivitetin e saj ne fushen e importit dhe distribuimin e produkteve ushqimore ne shqiperi, kosove, gjermani dhe dubai. “kosmonte foods tirana”, ofron pune te rregullt brenda dhe jashte vendit, te qendrueshme dhe me kontrate ...

Shkoder, ofroj vend pune shofer per zonen bushat/shkoder

Kosmonte Foods

-
Shkodër, Shqipëri
Pozicioni: shofer departamenti i logjistikes shkoder “kosmonte foods tirana” sh.p.k, kompani lider ne treg ushtron aktivitetin e saj ne fushen e importit dhe distribuimin e produkteve ushqimore ne shqiperi, kosove, gjermani dhe dubai. “kosmonte foods tirana”, ofron pune te rregullt brenda dhe jashte vendit, te qendrueshme dhe me kontrate ...

Tirane, ofroj vend pune supervizor shitjesh- zona e jugut

Kosmonte Foods

-
Tiranë, Shqipëri
Shoqeria “kosmonte foods tirana” shpk , kompani lider ne treg ushtron aktivietin e saj ne fushen e importit dhe distribuimin e produkteve ushqimore te fresketa ne shqiperi, kosove, gjermani dhe dubai. te pranishem ne tregun kombetar dhe nderkombetar, qellimi i punes sone eshte permbushja ne menyre efikase e nevojave te tregut vendas duke ...

Tirane, ofroj vend pune supervizor shitjesh per kategorine e produkteve te ngrira

Kosmonte Foods

-
Tiranë, Shqipëri
Shoqeria “kosmonte foods tirana” shpk , kompani lider ne treg ushtron aktivitetin e saj ne fushen e importit dhe distribuimin e produkteve ushqimore te fresketa ne shqiperi, kosove, gjermani dhe dubai. te pranishem ne tregun kombetar dhe nderkombetar, qellimi i punes sone eshte permbushja ne menyre efikase e nevojave te tregut vendas duke...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - shofer kosmonte foods

Shofer kosmonte foods dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane