Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:Kadiu Group (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
Lloji

shofer - Kadiu Group

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 5 nga 5 rezultate (Këshilla për kërkim)

Arkatare, shitës, depoist, shofer

Kadiu Group

-
Malishevë, Kosovë
Kadiu group, një kompani lider në tregtinë me auto pjesë dhe pajisjet e autoserviseve në kosovë dhe shqiperi, me nje eksperience mbi 28 vjeçare dhe me nje rrjet dyqanesh ne qytetet kryesore në kosovë, shpall konkurs për pozitat: arkatare : prishtine dhe malisheve kriteret: te jete e moshes 23-35 vjec. te kete arsim te larte ne degen ekomo...

Arkatare, shitës, depoist, shofer/motorrist

Kadiu Group

-
Malishevë, Kosovë
Kadiu group, një kompani lider në tregtinë me auto pjesë dhe pajisjet e autoserviseve në kosovë dhe shqiperi, me nje eksperience mbi 28 vjeçare dhe me nje rrjet dyqanesh ne qytetet kryesore ne kosove, shpall konkurs per pozitat: 1. arkatare : prishtine dhe malisheve kriteret: te jete e moshes 23-35 vjec. te kete arsim te larte ne degen ek...

Shitës në banak, agjent i shitjes, transportues

Kadiu Group

-
Ferizaj, Kosovë
Kadiu group, një kompani lider në tregtinë me auto pjesë dhe pajisjet e autoserviseve në kosovë dhe shqiperi, me nje eksperience mbi 28 vjeçare dhe me nje rrjet dyqanesh ne qytetet kryesore ne kosove, shpall konkurs per pozitat: 1. shites ne banak: ferizaj, mitrovice, vushtrri. detyrat: mbikëqyrje e klientëve ne rajonin përkatës këshillim...

Shitës në banak, agjent i shitjes, transportues

Kadiu Group

-
Ferizaj, Kosovë
Kadiu group, një kompani lider në tregtinë me auto pjesë dhe pajisjet e autoserviseve në kosovë dhe shqiperi, me nje eksperience mbi 28 vjeçare dhe me nje rrjet dyqanesh ne qytetet kryesore ne kosove, shpall konkurs per pozitat: shites ne banak: ferizaj, mitrovice, vushtrri. detyrat: mbikëqyrje e klientëve ne rajonin përkatës këshillimi i...

Shitës në banak, agjent i shitjes, transportues

Kadiu Group

-
Ferizaj, Kosovë
Kadiu group, një kompani lider në tregtinë me auto pjesë dhe pajisjet e autoserviseve në kosovë dhe shqiperi, me nje eksperience mbi 28 vjeçare dhe me nje rrjet dyqanesh ne qytetet kryesore ne kosove, shpall konkurs per pozitat: shites ne banak: ferizaj, mitrovice, vushtrri. detyrat: mbikëqyrje e klientëve ne rajonin përkatës këshillimi i...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - shofer kadiu group

Shofer kadiu group dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane