Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:InterAdria (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Lloji

shofer - InterAdria

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 4 nga 4 rezultate (Këshilla për kërkim)

Teknik i instalimeve dhe përkrahjeve në rrjetat kabllore

InterAdria

-
Prishtinë, Kosovë
Interadria është kompanie zhvillimit softuerik dhe telekomit e cila ofron shërbime të ndryshme, që sot janë të njohura si disa nga nevojat më të rëndësishme për shoqërinë tonë. https://interadria-ks.com/ ne kërkojmë punëtor të motivuar të bashkohen me ekipin tonë për pozitën: teknik i instalimeve dhe përkrahjeve në rrjetat kabllore detyra...

Depoist

InterAdria

-
Prishtinë, Kosovë
Interadria është kompani e zhvillimit softuerik, telekomit dhe edukimit e cila ofron shërbime të ndryshme, që sot janë të njohura si disa nga nevojat më të rëndësishme për shoqërinë tonë. ne kërkojmë punëtor të motivuar të bashkohen me ekipin tonë për pozitën: depoist detyrat dhe përgjegjësit: kujdeset për depot e kompanisë duke larguar p...

Teknik i instalimeve dhe përkrahjeve në rrjetat kabllore

InterAdria

-
Prishtinë, Kosovë
Interadria është kompanie zhvillimit softuerik, telekomit dheedukimit e cila ofron shërbime të ndryshme, që sot janë të njohura si disa nga nevojat më të rëndësishme për shoqërinë tonë. ne kërkojmë punëtor të motivuar të bashkohen me ekipin tonë për pozitën: teknik i instalimeve dhe përkrahjeve në rrjetat kabllore detyrat dhe përgjegjësit...

Teknik i instalimeve dhe përkrahjeve në rrjetat kabllore

InterAdria

-
Prishtinë, Kosovë
Interadria është kompani e zhvillimit softuerik, telekomit dheedukimit e cila ofron shërbime të ndryshme, që sot janë të njohura si disanga nevojat më tërëndësishme për shoqërinë tonë. ne kërkojmë punëtor të motivuar të bashkohen me ekipin tonë përpozitën: teknik i instalimeve dhepërkrahjeve në rrjetat kabllore detyrat dhe përgjegjësitë: ...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - shofer interadria

Shofer interadria dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane