Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:Imp (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(4)
Lloji
  • Pa përcaktuar(4)

shofer - Imp

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 4 nga 4 rezultate (Këshilla për kërkim)

Kompani prodhimi dhe shperndarje produktesh kerkon te punesoje shofer kamioni, autostrada tirane - durres.

Imp

-
Tiranë, Shqipëri
Kompani prodhimi dhe shperndarje produktesh kerkon te punesoje shofer kamioni, paga e kenaqshme ne varesi te eksperiences se kandidatit, autostrada tirane - durres. përgjegjësitë kryesore:  dorezimi i produktit sipas nje programi shperndarje te percaktuar.  respekton afatet kohore.  shkarkon produktin dhe materialet, si dhe ngarkon amb...

Kerkohet te punesohet shofer taksie, paga 50 000 - 60 000 leke neto, tirane

Imp

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkohet te punesohet shofer taksie, paga 50 000 - 60 000 leke neto, tirane kriteret: ✅te disponoje patenten perkatese. ✅te kete eksperience te mepareshme pune ✅te jete korrekt dhe i pergjegjshem. ofrohet: ✅paga 50 000 - 60 000 leke neto, ose mund te percaktohet dhe baze plus perqindje. ✅punohet me dy turne: ✅turni i pare, 06.00 - 18.00 ✅...

Kerkohet shofer kamioni me patente ce + cap per nje kompani inertesh me page 700 neto, kamez.

Imp

-
Shqipëri
Kerkohet shofer kamioni me patente ce + cap per nje kompani inertesh me page 700 neto, kamez. ofrohet: orari: 08.00-17.00 (1 ore pushim ne dreke) nuk ka ngarkim shkarkim kriteret: -te disponoje patenten e klasit ce + cap -te jete me eksperience te mepareshme pune ne kete fushe. vendodhja: sa kalon shpresa al, ne kamez

Kerkohet shofer per nje supermarket, paga 40 000 - 45 000 leke, kompania meme vore, levizje ne terren.

Imp

-
Shqipëri
Kerkohet shofer per nje supermarket, paga 40 000 - 45 000 leke, kompania meme vore, levizje ne terren. kriteret: ✅te jene me eksperience te mepareshme pune. ✅te disponojne patente te klasit b. ✅te jene fleksibel me oraret. ✅te jene te perpikte ne pune. ofrohet: ✅orari 07:00 – 15:00 nga e hena deri te premten, diten e shtune 07:00 – 12:00 ...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - shofer imp

Shofer imp dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane