Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:Hausplus (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë

shofer - Hausplus

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Konkurs pune: shofer

Hausplus

-
Prishtinë, Kosovë
Mundesipunesimi nga hausplus! pozita:shofer vendi: sllatine e madhe - fushe kosove *teposedoj kategorine c *moshae preferuar deri ne 30 vjet. tegjithe te interesuarit mund te kontaktojne ne: 044208264

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - shofer hausplus

Shofer hausplus dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane