Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:Hari Lena SHPK (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(4)
Lloji
  • Pa përcaktuar(4)

shofer - Hari Lena SHPK

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 4 nga 4 rezultate (Këshilla për kërkim)

Durres, ofrohet vend pune shofer kamioni

Hari Lena SHPK

-
Durrës, Shqipëri
Hari lena group ka nje eksperiencë 20 vjeçare në distribuimin e artikujve te ndryshme ushqimore, duke permendur produktet sot lider te saj, ujin trebeshina dhe kripa niky, rosa dhe marina. kompania kerkon te punesoje: shofer kamioni per shperndarje te porosive. detyrat & pergjegjesite: ekzekutimi i porosive ne menyre te rregullt dhe efice...

Tirane, ofrohet vend pune shofer ekzekutor i porosive. hari lena group

Hari Lena SHPK

-
Tiranë, Shqipëri
Hari lena group ka nje eksperiencë 20 vjeçare në distribuimin e artikujve te ndryshme ushqimore, duke permendur produktet sot lider te saj, ujin trebeshina dhe kripa niky, rosa dhe marina. kompania kerkon te punesoje: shofer shperndares i porosive (ekzekutor i porosive) per qytetin e tiranes. page fikse + bonuse te kenaqshme detyrat & per...

Durres, ofrohet vend pune shofer kamioni (patente ce). hari lena group

Hari Lena SHPK

-
Durrës, Shqipëri
Hari lena group ka nje eksperiencë 20 vjeçare në distribuimin e artikujve te ndryshme ushqimore, duke permendur produktet sot lider te saj, ujin trebeshina dhe kripa niky, rosa dhe marina. kompania kerkon te punesoje: shofer kamioni per shperndarje te porosive. detyrat & pergjegjesite: ekzekutimi i porosive ne menyre te rregullt dhe efice...

Tirane dhe durres, ofrohet vend pune shofer ekzekutor i porosive. hari lena group

Hari Lena SHPK

-
Tiranë, Shqipëri
Hari lena group ka nje eksperiencë 20 vjeçare në distribuimin e artikujve te ndryshme ushqimore, duke permendur produktet sot lider te saj, ujin trebeshina dhe kripa niky, rosa dhe marina. kompania kerkon te punesoje: shofer shperndares i porosive (ekzekutor i porosive) per qytetin e tiranes, durres dhe rrethe. page fikse + bonuse te kena...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - shofer hari lena shpk

Shofer hari lena shpk dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane