Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:Hajde (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Lloji

shofer - Hajde

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 5 nga 5 rezultate (Këshilla për kërkim)

Delivery

Hajde

-
Prishtinë, Kosovë
Hajde , aplikacioni më i ri për blerjen e produkteve ushqimoreonline në tregun e kosovës shpall konkurs për 5 pozita pune: delivery guy përgjegjësitë dhe detyrat e punes: shërben klientin në mënyrë efikase,profesionale dhe të shpejtë duke blerë dhe shpërndarë porositë në shtëpitë dhe bizneset e tyre,me një qasje sinqertë dhe pozitive. kon...

Delivery

Hajde

-
Prishtinë, Kosovë
Hajde , aplikacioni më i ri për blerjen e produkteve ushqimore online në tregun e kosovës shpall konkurs për 5 pozita pune: delivery guy përgjegjësitë dhe detyrat e punes: shërben klientin në mënyrë efikase,profesionale dhe të shpejtë duke blerë dhe shpërndarë porositë në shtëpitë dhe bizneset e tyre,me një qasje sinqertë dhe pozitive. ko...

Delivery

Hajde

-
Prishtinë, Kosovë
Hajde , aplikacioni më i ri për blerjen e produkteve ushqimore online në tregun e kosovës shpall konkurs për 5 pozita pune: delivery guy përgjegjësitë dhe detyrat e punes: shërben klientin në mënyrë efikase,profesionale dhe të shpejtë duke blerë dhe shpërndarë porositë në shtëpitë dhe bizneset e tyre,me një qasje sinqertë dhe pozitive. ko...

Delivery

Hajde

-
Prishtinë, Kosovë
Hajde, aplikacioni më i ri për blerjen e produkteve ushqimore online në tregun e kosovës shpall konkurs për 5 pozita pune: delivery gay përgjegjësitë dhe detyrat e punes: shërben klientin në mënyrë efikase,profesionale dhe të shpejtë duke blerë dhe shpërndarë porositë në shtëpitë dhe bizneset e tyre,me një qasje sinqertë dhe pozitive. kon...

Delivery gay

Hajde

-
Prishtinë, Kosovë
Hajde , aplikacioni më i ri për blerjen e produkteve ushqimoreonline në tregun e kosovës shpall konkurs për 10 pozita pune: delivery gay përgjegjësitë dhe detyrat e punes: shërben klientin në mënyrë efikase,profesionale dhe të shpejtë duke blerë dhe shpërndarë porositë në shtëpitë dhe bizneset e tyre,me një qasje sinqertë dhe pozitive. ko...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - shofer hajde

Shofer hajde dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane